Zamknij

Marta Linkiewicz ogoliła się na jeża. Szokująca metamorfoza gwiazdy FAME MMA [FOTO]

21.07.2020 14:41
Marta Linkiewicz ogoliła się na jeża. Szokująca metamorfoza gwiazdy FAME MMA [FOTO]
fot. Instagram:@linkimaster

Marta Linkiewicz pochwaliła się nową fryzurą. Patoinfluencerka znana z występów w FAME MMA zgoliła włosy maszynką i ma teraz krótkiego jeżyka. Metamorfoza Marty Linkiewicz wywołała burzę w komentarzach. 

Marta Linkiewicz ścięła włosy i zafundowała sobie bardzo krótką fryzurę. Gwiazda social mediów, którą na Instagramie obserwuje już ponad milion użytkowników, ogoliła głowę maszynką jak niegdyś Katarzyna Warnke. Zdjęcie Marty Linkiewicz z ogoloną głową wywołało skrajne emocje i podzieliło fanów. 

Marta Linkiewicz nie pierwszy raz szokuje zmianą wyglądu. Patocelebrytka znana z seksualnych ekscesów z grupą Rae Sremmurd i kilku zwycięstw w FAME MMA od pewnego czasu intensywnie pracuje nad ciałem. Udało jej się już sporo schudnąć i ukształtować sylwetkę. Poczyniła także znaczne zmiany w garderobie, wypełniając ją seksownymi ubraniami i dodatkami z wyższej półki. Linkimaster postanowiła jednak iść o krok dalej i przeobrazić się w prawdziwą "żyletę". Zaczęła od odważnego cięcia, przez które zmieniła się nie do poznania. 

Marta Linkiewicz pokazała zdjęcie topless. Fani zachwyceni jej ciałem

Marta Linkiewicz ma krótką fryzurę. Ścięła włosy na jeża

Marta Linkiewicz przebąkiwała o spektakularnej zmianie już jakiś czas temu, ale chyba mało kto wierzył, że dbająca o atrakcyjny wygląd celebrytka zdecyduje się na taki krok. Okazało się jednak, że nie żartowała. Linkimaster właśnie pokazała się z jeżykiem na głowie.

Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Większość z wrażenia nie była w stanie wykrzesać z siebie niczego poza siarczystym przekleństwem. 

O k****a, jak mówiła, tak zrobiła. 

Linki, teraz to odj****aś!

Zawsze ziarno wariata w tobie zostanie. 

Podziwiam za odwagę - czytamy w komentarzach.

Zdania na temat nowego wyglądu Marty Linkiewicz są podzielone. Część internautów uważa, że przystrzyżone włosy idealnie podkreślają jej zadziorny charakter. Inni twierdzą, że Linkiewicz wygląda zbyt męsko i doradzają jej szybki powrót do poprzedniej długości. A wam, jak się podoba odmieniona Linkimaster? 

linkimaster
fot. Instastory:@linkimaster

Posłuchaj podcastu