Zamknij

Marta Manowska bez stanika. Gwiazda „Rolnik szuka żony” odważnie odsłoniła biust

Judyta Wanicka
12.11.2019 12:04
Marta Manowska
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Marta Manowska, prowadząca „Rolnik szuka żony” w TVP, odsłoniła piersi w nowej sesji zdjęciowej. Gwiazda TVP reklamuje biżuterię na zmysłowo wyeksponowanym dekolcie. Nowe, odważne zdjęcia Marty Manowskiej rozpaliły internautów.

Marta Manowska od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. W Jedynce prowadzi programy „Rolnik szuka żony” oraz „Sanatorium miłości”, a w grudniu pojawi się w roli prowadzącej nowy talent show „The Voice Senior” w TVP2. Rosnąca popularność prezenterki naturalnie przekłada się na coraz większą liczbę fanów w mediach społecznościowych. Obecnie oficjalny profil Marty Manowskiej na Instagramie obserwuje już 105 tysięcy użytkowników. Gwiazda „Rolnika” dba o to, by jej fani się nie nudzili i od czasu do czasu podgrzewa atmosferę w sieci, serwując odważne zdjęcia z sesji. Marta Manowska właśnie po raz kolejny zmysłowo odsłoniła kawałek ciała.

Marta Manowska z „Rolnik szuka żony” odsłoniła dekolt

To nie pierwsze tak odważne zdjęcia Marty Manowskiej z „Rolnik szuka żony”. Wcześniej gwiazda TVP chwaliła się zdjęciami w bikini oraz zdjęciami prosto z wanny. Na tych ostatnich wprawdzie nie pozowała w całkowitym negliżu, lecz część fanów uznała, że zdjęcia w kąpieli skromna gwiazda TVP powinna zostawić tylko dla siebie.

Marta Manowska pokazała się w wannie pełnej płatków róż. Fani podzieleni

Marta Manowska od lat jest twarzą polskiej marki produkującej biżuterię. Prowadząca „Rolnik szuka żony” wzięła udział w kampanii świątecznej, której towarzyszy zmysłowa sesja zdjęciowa. Marta Manowska pozuje w prześwitującej sukience z dekoltem ciągnącym się aż do pępka. W ten sposób pragnie zwrócić uwagę na elegancki naszyjnik. Trudno jednak nie spojrzeć przy okazji na ponętnie biust gwiazdy TVP, wysuwający się zza odzienia.

Czuć się kobietą. To ważne. Silna, niezależna, czuła... jaka jeszcze jest Wasza kobiecość? – pyta fanki Marta Manowska.

Fani są zachwyceni efektami sesji Marty Manowskiej. Piękna kobieta. Połączenie intelektu i seksownego ciała – komplementują.

Zagłosuj

Podoba ci się Marta Manowska?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw