Zamknij

Marta Manowska broni Andrzeja Piasecznego po nagraniu z urodzin. "Ktoś mu zrobił słaby dowcip"

24.03.2021 08:52
Marta Manowska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Marta Manowska stanęła w obronie Andrzeja Piasecznego po tym, gdy do sieci trafił filmik z jego urodzin. Na słynnym już wideo goście skandują "Je*ać PiS i Konfederację". Niektórzy stwierdzili, że w związku z tym Andrzej Piaseczny pożegna się z Telewizją Polską. Marta Manowska ma na ten temat zupełnie inne zdanie.

Marta Manowska skomentowała nagranie z 50. urodzin Andrzeja Piasecznego, na którym goście skandują "Je*ać PiS i Konfederację". Wiele osób zastanawiało się, co dalej z udziałem Piasecznego w programie TVP "The Voice Senior". W obronie kolegi stanęła Marta Manowska. Prowadząca show TVP uważa, że ktoś, publikując to wideo, zrobił Piasecznemu słaby dowcip.

Marta Manowska broni Andrzeja Piasecznego po nagraniu z urodzin. "Ktoś mu zrobił słaby dowcip"

"Ja uważam, że Andrzej Piaseczny ma w sobie taką charyzmę, taki charakter, takie podejście do naszych seniorów, że wręcz bym zaryzykowała stwierdzenie, że jest ich ulubieńcem i wszyscy chcieli się dostać do jego ekipy. Sposób przygotowania, przemyślenia. On nie mówi, żeby mówić. On ma wszystko wynotowane. Skupia się na tym, słucha, wynotowuje. Jest też niezwykle oczytanym człowiekiem. Byłoby go bardzo brak. Myślę, że ktoś mu zrobił słaby dowcip. Myślę, że każdy powiedziałby to samo. Czy Alicja, czy Iza, czy Witold, że my sobie trochę nie wyobrażamy "The Voice Senior" bez Andrzeja" - powiedziała Marta Manowska w rozmowie z Jastrząb Post.

Manowska skomentowała też najnowsze wideo Piasecznego, które nagrał ze szpitala. Przypomnijmy, że gwiazdor trafił pod opiekę lekarzy w poważnym stanie z koronawirusem.

"Zresztą to, co zrobił teraz chapeau bas. Jak zobaczyłam, co działo się pod tymi komentarzami, to myślałam, że się przeżegnam w pewnym momencie. Uważam, że jeżeli ktoś się zdobywa na to, aby z respiratorem w nosie gdzie naprawdę nie wygląda wyjściowo nagrać film po to, żeby innym ludziom coś uświadomić, to jest to ważne. Byłam chyba jedną z pierwszych, która to zobaczyła przypadkowo. Nie zawahałam się przed tym, aby powiedzieć Andrzeju dużo zdrowia- czekamy na Ciebie" -powiedziała Manowska w rozmowie z "Jastrząb Post".

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET