Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tak wyglądała kiedyś Marta Manowska. Prowadząca "Sanatorium miłości" nie zawsze była blondynką

05.02.2019 15:12

Marta Manowska znana jest widzom jako delikatna blondynka o słowiańskiej urodzie i uroczym uśmiechu. Jeszcze kilka lat temu gospodyni programów "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" wyglądała zupełnie inaczej i zamiast platynowego blondu nosiła ognisty rudy na włosach.

Marta Manowska nie zawsze była blondynką fot. Instagram.com/Marta Manowska

Marta Manowska: zdjęcie z przeszłości

Marta Manowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich prezenterek telewizyjnych. Jak większość gwiazd Manowska jest aktywna w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie. Chętnie publikuje zdjęcia z podróży, zakulisowe fotki z planów zdjęciowych i te z przyjaciółmi.

Na jej profilu goszczą też wspominkowe zdjęcia sprzed kilku lat. Kilka dni temu opublikowała fotografię, na której wygląda zupełnie inaczej. Na fotce nie jest delikatną blondynką, a seksownym rudzielcem. – Jakoś mnie wzięło dziś na wspomnienia  napisała Manowska. internautom zarówno sesja zdjęciowa z Łazienek Królewskich, jak i rudy kolor przypadł do gustu.

Przypomnijmy, że Martę Manowską można oglądać w najnowszym show TVP 1 "Sanatorium miłości", w którym jest gospodynią. To już drugi format o tematyce damsko-męskiej, którego podjęła się Manowska. Wcześniej dała się poznać jako prowadząca hitowego programu "Rolnik szuka żony", w którym wspierała rolników szukających za pośrednictwem kamer drugich połówek.

RadioZET.pl/ SW

Oceń