Zamknij

Tak wyglądała kiedyś Marta Manowska. Prowadząca "Sanatorium miłości" nie zawsze była blondynką

Redakcja
05.02.2019 15:12
Marta Manowska nie zawsze była blondynką
fot. Instagram.com/Marta Manowska

Marta Manowska znana jest widzom jako delikatna blondynka o słowiańskiej urodzie i uroczym uśmiechu. Jeszcze kilka lat temu gospodyni programów "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" wyglądała zupełnie inaczej i zamiast platynowego blondu nosiła ognisty rudy na włosach.

Marta Manowska: zdjęcie z przeszłości

Marta Manowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich prezenterek telewizyjnych. Jak większość gwiazd Manowska jest aktywna w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie. Chętnie publikuje zdjęcia z podróży, zakulisowe fotki z planów zdjęciowych i te z przyjaciółmi.

Na jej profilu goszczą też wspominkowe zdjęcia sprzed kilku lat. Kilka dni temu opublikowała fotografię, na której wygląda zupełnie inaczej. Na fotce nie jest delikatną blondynką, a seksownym rudzielcem. – Jakoś mnie wzięło dziś na wspomnienia  napisała Manowska. internautom zarówno sesja zdjęciowa z Łazienek Królewskich, jak i rudy kolor przypadł do gustu.

Przypomnijmy, że Martę Manowską można oglądać w najnowszym show TVP 1 "Sanatorium miłości", w którym jest gospodynią. To już drugi format o tematyce damsko-męskiej, którego podjęła się Manowska. Wcześniej dała się poznać jako prowadząca hitowego programu "Rolnik szuka żony", w którym wspierała rolników szukających za pośrednictwem kamer drugich połówek.

Zobacz także

RadioZET.pl/ SW