Zamknij

Marta Manowska dostała swój program w TVP Kobieta. O czym będzie?

17.02.2021 13:38
Marta Manowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Marta Manowska doskonale sprawdziła się jako prowadząca programy w TVP: "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości". Niedawno, razem z Rafałem Brzozowskim, prowadziła także zakończoną już edycję "The Voice Senior". Teraz dostała szansę na coś całkiem innego. Będzie to jej program w szumnie zapowiadanym kobiecym kanale Telewizji Publicznej.

Marta Manowska jest jedną z najjaśniej świecących gwiazd TVP. Z sukcesem prowadzi popularne programy Telewizji Polskiej, a niedawno, podczas finału "The Voice Senior" miała szansę zaprezentować swoje oddanie pracy i profesjonalizm w działaniu. Kiedy okazało się, że współprowadzący program Rafał Brzozowski ma koronawirusa, na nią spadło samodzielne prowadzenie ostatniego odcinka programu. Kwestii kolegi nauczyła się w ostatnich godzinach przed programem, bo wieść dotarła do niej... już w garderobie. Był to ważny sprawdzian, który zdała śpiewająco. Władze stacji były pod wrażeniem jej zaangażowania i już wtedy nieoficjalnie mówiło się, że może liczyć na nagrodę w postaci własnego programu.

Teraz okazuje się, że było w pogłoskach sporo racji, choć prawdopodobnie decyzja zapadła już wcześniej. W nowo powstałym kanale TVP Kobieta Marta Manowska dostała swój program zatytułowany "Kobiety w drodze".

Zobacz także: Sanatorium Miłości: Marta Manowska tłumaczy się z rozmowy z Andrzejem. Przesadziła?

Marta Manowska poprowadzi nowy program

Już pod koniec minionego roku w kuluarach mówiło się o tym, iż Marta Manowska lubi swoje programy w TVP, ale jest nieco znudzona formatami skierowanymi do seniorów. Jej marzeniem było móc sprawdzić się w czymś całkiem innym. Okazuje się, że marzenia te się spełniły. Jak poinformował serwis Wirtualne Media Marta Manowska została prowadzącą programu z gatunku human-reality, w ramach którego będzie przeprowadzać wywiady z różnymi kobietami.

"Odcinki realizowane są, zgodnie z tytułem, w podróży - na peronach, w pociągach" - informują Wirtualne Media.

W rozmowie z portalem Manowska ujawniła, że bohaterkami pierwszych odcinków będą: Walentyna Kozioł z "Sanatorium miłości”, Ewa Błaszczyk, Grażyna Lądwik oraz prof. Anna Raciborska.

"To kobiety wyjątkowe. Prawdziwe bohaterki dnia codziennego. Dla każdej z nich droga ma inny wymiar. Ale łączy je jedno. Doświadczenie życiowe, często trudne, przekuły w dobro. Dają wiarę i siłę innym. To prawdziwe autorytety. Cieszę się, że jest w końcu program, który pokaże cały bagaż życiowy naszych bohaterek, a w nim: nadzieję, kruchość, determinację i wielką siłę. To prawdziwa lekcja życia" - powiedziała prowadząca.

"Premierowe odcinki programu będzie można oglądać we wtorki o godz. 19.00. Pierwszy z nich zostanie wyemitowany najprawdopodobniej 9 marca, ale ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła" - informuje portal Wirtualne Media.

RadioZET.pl/Wirtualne Media/AS