Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Marta Manowska jest zakochana. Kim jest jej nowy wybranek?

15.03.2019 12:03

Marta Manowska znalazła szczęście w życiu prywatnym. Jak dowiedział się tygodnik „Na żywo”, prowadząca „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” ma nowego partnera. Kim jest jej wybranek?

Marta  Manowska jest zakochana fot. Jan Bielecki/ East News

Marta Manowska znalazła nową miłość

Marta Manowska, choć zajmuje się zawodowo tematyką miłosną, sama niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Gospodyni „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” niedawno powiedziała tylko zdawkowo: Okazało się, że są na świecie normalni mężczyźni. To normalny facet, który jest połączeniem dobra, wsparcia, bezpieczeństwa i siły charakteru” – zdradziła.

Jak dowiedział się tygodnik „Na żywo”, nowego partnera Marta poznała w Ustroniu, podczas nagrywania „Sanatorium miłości”. Wybranek – Adam pracuje jako dźwiękowiec. Ponoć zaiskrzyło między nimi już pierwszego dnia zdjęć. Gdy kończył się dzień nagrań, Adam i Marta oddawali się długim rozmowom o życiu. Znajomi prezenterki mówią, że po trzech tygodniach nagrań do programu wróciła odmieniona, rozpromieniona i pełna energii. Zakochani mają też wspólne pasje. Obydwoje lubią sport i dalekie podróże. Sama zainteresowana na razie nie pokazuje w mediach społecznościowych nowego chłopaka. Być może to niebawem się zmieni.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/ a?

RadioZEt.pl/ Na żywo/ SW

Oceń