Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Marta Manowska jest zakochana. Kim jest jej nowy wybranek?

15.03.2019 12:03

Marta Manowska znalazła szczęście w życiu prywatnym. Jak dowiedział się tygodnik „Na żywo”, prowadząca „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” ma nowego partnera. Kim jest jej wybranek?

Marta  Manowska jest zakochana fot. Jan Bielecki/ East News

Marta Manowska znalazła nową miłość

Marta Manowska, choć zajmuje się zawodowo tematyką miłosną, sama niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Gospodyni „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” niedawno powiedziała tylko zdawkowo: Okazało się, że są na świecie normalni mężczyźni. To normalny facet, który jest połączeniem dobra, wsparcia, bezpieczeństwa i siły charakteru” – zdradziła.

Jak dowiedział się tygodnik „Na żywo”, nowego partnera Marta poznała w Ustroniu, podczas nagrywania „Sanatorium miłości”. Wybranek – Adam pracuje jako dźwiękowiec. Ponoć zaiskrzyło między nimi już pierwszego dnia zdjęć. Gdy kończył się dzień nagrań, Adam i Marta oddawali się długim rozmowom o życiu. Znajomi prezenterki mówią, że po trzech tygodniach nagrań do programu wróciła odmieniona, rozpromieniona i pełna energii. Zakochani mają też wspólne pasje. Obydwoje lubią sport i dalekie podróże. Sama zainteresowana na razie nie pokazuje w mediach społecznościowych nowego chłopaka. Być może to niebawem się zmieni.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/ a?

RadioZEt.pl/ Na żywo/ SW

Oceń