Zamknij

Marta Manowska pokazała zdjęcia z plaży w Azji. Fani: "Urok i wdzięk kobiecości" [FOTO]

Maciej Friedrich
31.01.2020 12:19
Marta Manowska pokazała zdjęcia z plaży w Azji. Fani: "Urok i wdzięk kobiecości" [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Marta Manowska, gwiazda "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości", pokazała zdjęcia z azjatyckiej plaży. Prezenterka chętnie korzysta z uroków słońca i oceanu, tymczasem fani zachwycają się jej urodą i figurą.

Marna Manowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych prezenterek Telewizji Polskiej. Jako gospodyni hitowych programów "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" zyskała ogromną popularność. Mogliśmy oglądać ją także jako prowadzącą 1. edycji muzycznego show " The Voice Senior".

Popularność telewizyjna przełożyła się na duże zainteresowanie postacią Manowskiej w mediach społecznościowych. Profil prezenterki na Instagramie obserwuje już ponad 110 tysięcy użytkowników. Obecnie Marta dzieli się na nim fotografiami z urlopu w Azji. Chętnie pozuje na tle piaszczystych plaż i błękitnego oceanu. Fani nie kryją zachwytu nie tylko nad wspaniałymi krajobrazami, ale i figurą Manowskiej.

Marta Manowska pokazała zdjęcia z plaży. Fani zachwyceni

Na profilu Manowskiej na Instagramie pojawiły się zdjęcia z plaży. Marta relacjonowała spacer po plaży oraz kąpiel w oceanie. Na fotografiach możemy oglądać gwiazdę w kostiumie kąpielowym oraz luźnej sukience z odważnym wycięciem na plecach. W komentarzach pod postami Manowskiej zaroiło się od komplementów.

- Sukienka idealna.

- Bardzo piękną jesteś kobietą.

- Piękna, ciepła i mądra kobieta - czytamy.

Niestety, bajkowa podróż nie mogła trwać wiecznie. Marta zapowiedziała, że wraca do Polski. Podkreśliła jednak, że Podlasie także jest piękne.

- Prosto do roboty! I to na Podlasie!!!!! Ukochane! Pachnące kiszką, pełne pięknych ludzi, cerkwi, szeptuch i ducha puszczy - napisała prezenterka.

 Marta Manowska bez stanika. Gwiazda „Rolnik szuka żony” odważnie odsłoniła biust

 

RadioZET.pl