Zamknij

Marta Manowska odejdzie z "Rolnik szuka żony"? Jest komentarz prowadzącej

Sylwia Wamej
13.01.2020 15:55
Marta Manowska
fot. Jan Bielecki/ East News

Marta Manowska to gwiazda, która na swoim koncie ma prowadzenie takich programów jak "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" oraz "The Voice kids". Niedługo zostanie gospodynią programu "8 wspaniałych". Niedawno pojawiły się spekulacje, że Marta odejdzie z kultowego już "Rolnika". Co na to sama prowadząca?

Marta Manowska nie poprowadzi "Rolnik szuka żony"?

Marta Manowska to gwiazda, którą błyskawicznie pokochali widzowie. Manowska zdobyła też zaufanie stacji TVP, która zaczęła powierzać jej kolejne programy. Marta w swoim portfolio oprócz "Rolnik szuka żony" prowadzi też "Sanatorium miłości" oraz "The Voice Kids". Niedługo zostanie gospodynią nowego formatu "8 wspaniałych". Szybko zaczęły pojawiać się spekulacje, jakoby Marta przestała być już gospodynią "Rolnika". Krążyły plotki, że program jest już tak rozsławiony, że zdobędzie również oglądalność z inną prowadzącą. Jak się okazuje, były to tylko plotki.

Marta Manowska zostanie w programie? Gwiazda komentuje

Doniesienia skomentowała sama Marta Manowska. "Nie, nie opuszczę statku" - wyznała w rozmowie z "Party". Warto podkreślić, że każda edycja "Rolnik szuka żony" cieszy się olbrzymim zainteresowaniem widzów, a ci nie wyobrażają sobie tego programu bez Marty Manowskiej. Prezenterka ma świetny kontakt z uczestnikami, co doceniają zresztą jej fani. Warto dodać, że w 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" szczęście znalazły dwie pary: Ania i Jakub oraz Ilona i Adrian.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW