Zamknij

Marta Manowska odmieniona u fryzjera. Prowadząca "Rolnika" zachwyciła nową fryzurą [FOTO]

27.01.2021 12:12
Marta Manowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Marta Manowska ma mową fryzurę. Prowadząca "Sanatorium Miłości" i "Rolnik szuka żony" pochwaliła się metamorfozą na Instagramie. Fani są zachwyceni jej nowym kolorem. 

Marta Manowska zdobyła popularność jako gospodyni hitowych programów TVP - "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium Miłości" oraz "Ośmiu wspaniałych". Jej ciepło i serdeczność doceniają kolejni uczestnicy oraz tysiące uwielbiających ją widzów. Prezenterka wzbudza także spore zainteresowanie w sieci, gdzie na Instagramie obserwuje ją już 150 tys. użytkowników. 

Od pewnego czasu krążą plotki, że prowadząca "Sanatorium Miłości" wyszła za mąż. Potwierdzeniem tego miała być obrączka na jej palcu widoczna zajęciach. O tym, że coś jest na rzeczy sygnalizowali już uczestnicy drugiej edycji randkowego show dla seniorów. Kuracjusze zdradzili, że Manowska jest zakochana w operatorze kamery pracującym na planie programu, a uczucie miało być tak widoczne, że kilku z nich wróżyło rychły ślub. Prezenterka nie chce jednak wypowiadać się na temat życia prywatnego. Za to woli kierować uwagę fanów na neutralne sprawy, takie jak na przykład zmiana fryzury. 

Sanatorium Miłości: Marta Manowska szczerze o seksie seniorów. "Nie jest już tabu"

Marta Manowska pochwaliła się nową fryzurą 

Prowadząca "Sanatorium Miłości" zaprezentowała się fanom w nowym wydaniu. Jest to efekt wizyty u zaprzyjaźnionego fryzjera, który postanowił odświeżyć jej fryzurę. 

Przepiękna Marta Manowska w moim blond, a droga do tego koloru nie była łatwa i zajęła nam dość dużo czasu - czytamy na profilu stylisty Grzegorza Siudka. 

Gwieździe TVP też spodobał się nowy odcień. W załączonym wideo zarzuciła włosami jak w reklamie, czym wzbudziła zachwyt obserwujących ją internautów. 

Cudowny efekt! 

Petarda! Kolor jak najbardziej twój. 

Tym razem Marta Manowska nie zdecydowała się na cięcie. Fryzjer zdradził, że gwiazda zapuszcza włosy, "ciesząc się zmianami, jakie niesie każdy nowy centymetr".