Zamknij

Marta Manowska odpowiada na post Agnieszki Kaczorowskiej. "Nie wybraliśmy sobie ciała" [FOTO]

08.06.2021 10:12
Marta Manowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Marta Manowska postanowiła skomentować kontrowersyjny post Agnieszki Kaczorowskiej dotyczący kobiecej urody. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie i obszerny wpis, w którym odnosi się do opinii aktorki.

Agnieszka Kaczorowska to popularna polska aktorka, która nie posiada może ogromnego dorobku, ale zyskała dużą sympatię i rozpoznawalność, głównie za sprawą roli sympatycznej Bożenki w "Klanie", gdzie występuje od 1999 roku. W latach 2014-2018 była jedną z tancerek "Tańca z gwiazdami", otworzyła także własną szkołę tańca, gdzie poznała męża Macieja Pelę. Para pobrała się w 2018 roku, a rok później na świat przyszła ich córeczka Emilia.

Agnieszka, jak przystało na celebrytkę, jest w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie możemy oglądać nie tylko zdjęcia, aktorka dzieli się także z wielbicielami swoimi przemyśleniami. Jeden z ostatnich postów wywołał niemałe oburzenie, bowiem Kaczorowska wypowiedziała się na temat "mody na brzydotę" i promowaniu "zwyczajności". Wpis wywołał burzę, a na gwiazdę spadła fala krytyki, ostatecznie przeprosiła za kontrowersyjną wypowiedź. O komentarz pokusiły się także inne znane kobiety, w tym gwiazda Telewizji Polskiej Marta Manowska.

ZOBACZ TAKŻE:  Katarzyna Nosowska zareagowała na wpis Kaczorowskiej o modzie na brzydotę. "Podnosisz mordę" [WIDEO]

Marta Manowska o głośnym poście Agnieszki Kaczorowskiej. Skrytykowała gwiazdę "Klanu"?

Na profilu Marty Manowskiej na Instagramie pojawiło się naturalne zdjęcie prezenterki oraz obszerny wpis, w którym ta odnosi się do słów Kaczorowskiej. Nie ukrywała, że nie zgadza się z aktorką.

- Ja obserwuje inną modę. Jak tylko wrzucę post, na którym jestem względnie ładna, pojawiają się komentarze typu: „Ale lans”, „Ale zrobiona”, „Nieprawdziwa”, „Moda” - to i tak wszystko jedna, wielka bzdura. Tak wyglądam teraz, zdjęcie zrobiłam tak, bo nie chciało mi się podnieść telefonu, żeby wyglądać „lepiej”, dodać filtra [...] Każda z nas wygląda, jak wygląda. Czasem lepiej, czasem gorzej. Ale to straszne, jak wiele z nas się nie akceptuje - w dużej mierze uważam z powodu kultu piękna, ale i wysokim skupieniu na zewnętrzu. Sami musimy wiedzieć, jaka kobieta jest dla nas piękna. Czy naturalna, zgodna ze sobą, uśmiechnięta, która czasem płacze, ma dość, jest słabo - silna - jak każda z nas? Dajmy sobie przyzwolenie na siebie - czytamy. 

Manowska podkreśliła także, że nie wybraliśmy sobie ciała, a na świecie panuje bardzo niebezpieczny trend.

- Nie wybraliśmy sobie ciała. Wczoraj, wracając do domu, w trasie zastanawiałam się, czy gdyby podejść do przypadkowych ludzi oferując im tabletkę, która jednorazowo pozwoli im schudnąć 5/10/15 kg, ile osób bez wahania powiedziałoby "tak"! Obawiam się, ze wielu. Ten kult szczupłości, ładności jest przerażający. Każdy z nas, gdy trochę przytyje, wpada w popłoch. A co z osobami chorymi, z przypadłościami niepozwalającymi prezentować rozmiaru 0? [...] Ja dziś byłam w piżamie. Pozwólmy sobie żyć. Nie oceniając, karcąc się wzajemnie. Komuś naprawdę może to zniszczyć życie. A łatwo i tak nie jest - oceniła.

Wpis Manowskiej wywołał entuzjastyczną reakcję fanek, które cieszyły się, że Marta zabrała głos w tak istotnej sprawie.