Zamknij

Marta Manowska pogrążona w żałobie. Prowadząca "Sanatorium miłości" straciła bliską sercu osobę

Judyta Wanicka
14.05.2020 16:16
Marta Manowska
fot. Instagram:@martamanowska

Marta Manowska przeżywa śmierć dziecka poznanego podczas wolontariatu. Dziewczynka zmarła po ciężkiej chorobie. Prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium Miłości" pożegnała ją w poruszającym wpisie na Instagramie. 

Marta Manowska jest pogrążona w żałobie. Prezenterka znana z programów "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium Miłości" pożegnała pewną dziewczynkę, która zmarła po walce z ciężką chorobą. Gwiazda osobiście zaangażowała się w pomoc. Niestety dziecka nie udało się uratować. 

Marta Manowska stała się znana dzięki prowadzeniu hitowych programów w TVP. Jest także autorką książek "Nacjonalizmy w Hiszpanii" oraz "Bytomianie - ich życie i miasto". Dziennikarka chętnie wykorzystuje zdobytą popularność do wspierania różnych akcji charytatywnych. Niedawno zaangażowała się w projekt "Obiady dla bohaterów", wspierający samotnych powstańców. Działa również w Fundacji Herosi, której celem jest pomoc dzieciom przebywającym na oddziałach onkologicznych. 

Sanatorium Miłości: uczestnicy zdradzają, kim jest partner Marty Manowskiej. Szykują się na jej ślub

Marta Manowska pożegnała dziewczynkę chorą na raka 

Podczas wolontariatu w Instytucie Matki i Dziecka Marta Manowska zaprzyjaźniła się z jedną z podopiecznych fundacji, Małgosią. Gwiazda TVP do końca wierzyła, że dziewczynce uda się wygrać z nowotworem. Niestety 13 maja podzieliła się z fanami druzgocącą wiadomością. Przepełniona bólem poinformowała, że Małgosia przegrała walkę z chorobą. 

Ten Anioł dzisiaj od nas odszedł. Małgosiu! Kochanie! Nie zapomnę nigdy Twojej radości, uśmiechu, wielkiej siły! Jak łapałaś mnie od razu za rękę i bach na kolana. Nasz taniec był najpiękniejszym, co mnie „tam” spotkało. Śmiałaś się na głos i wirowałyśmy jak szalone - wspomina Marta Manowska. 

Nie jestem w stanie zrozumieć cierpień, które musiałaś znieść. Nie umiem zrozumieć uśmiechu, którym mimo bólu nas wszystkich obdarzałaś. Dziękuję Ci Aniołku za każdą spędzoną z Tobą chwilę. To lekcja życia. Dziś nie dociera do nas wszystkich, że to ostatnie spotkanie było naprawdę ostatnim. Księżniczko nasza Kochana. Panuj im tam teraz wysoko. Teraz do nich się uśmiechaj. Aniele, jesteś wśród swoich - napisała poruszona prezenterka.

Zagłosuj

Wspierasz akcje charytatywne?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw