Zamknij

Marta Manowska pokazała siostry na Instagramie. Fani: "Jedna ładniejsza od drugiej"

Sylwia Wamej
27.12.2019 10:01
Marta Manowska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Marta Manowska rzadko pokazuje swoich bliskich na Instagramie. Tym razem zrobiła wyjątek i pochwaliła się siostrami. Fani są zachwyceni urodą sióstr Manowskich.

Marta Manowska pokazała piękne siostry. Fani zachwyceni

Marta Manowska rzadko pokazuje swoich bliskich na Instagramie. Tym razem prowadząca  "Rolnik szuka żony" pochwaliła się dwoma siostrami. Gwiazda spędzała Boże Narodzenie w rodzinnym gronie, a na Instagramie pokazała urocze zdjęcie w towarzystwie sióstr. Wszystkie trzy panie zapozowały na tle pięknej choinki. "Sytuacyjne święta. Trzy siostry" - napisała gwiazda "Rolnik szuka żony". Pod postem błyskawicznie posypały się komplementy od fanów.

"Piękne trzy aniołki", "jedna ładniejsza od drugiej", "super dziewczyny", "uroczy obrazek sióstr" - komplementowali fani.

Marta Manowska poprowadzi program "8 wspaniałych"

Przed Martą Manowską kolejne wyzwanie. Dziennikarka, która ma na swoim koncie prowadzenie m.in. "Rolnik szuka żony" i "The Voice Senior" zostanie gospodynią programu "8 wspaniałych". Na przesłuchania do programu zaproszeni zostali panowie w wieku od 38 do 49 lat.

"Masz około czterdziestu, czterdziestu paru lat, chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność u kobiet, poprawić kondycję, zrzucić zbędne kilogramy czy rozprawić się z własną nieśmiałością? A może chcesz udowodnić znajomym lub tej Jedynej, że jesteś prawdziwym facetem z krwi i kości? Dołącz do nowego programu Marty Manowskiej "8 wspaniałych"! - czytamy w ogłoszeniu. Na razie  nie wiadomo, kiedy ruszy nowy format TVP.

 

RadioZEt.pl/SW