Zamknij

Marta Manowska pokazała tajemniczego mężczyznę na Instagramie. Fani: "O, chyba nowa miłość"

Sylwia Wamej
23.03.2020 13:51
Marta Manowska
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Marta Manowska pokazała ostatnio na swoim Instagramie piękny, zimowy widok z okna. Jej fani bardziej zainteresowali się tajemniczym mężczyzną, który uwieczniony został na zdjęciu gwiazdy "Rolnik szuka żony".

Marta Manowska pokazała tajemniczego mężczyznę. Fani pytają, czy to nowa miłość

Marta Manowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda "Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony" w okresie domowej kwarantanny publikuje sporo zdjęć i postów na Instagramie. Ostatnio zaprezentowała zdjęcie pięknego zimowego widoku z tajemniczym mężczyzną w roli głównej na fotografii. Fani dziennikarki, choć zachwyceni pięknym widokiem z okna szybko zaczęli się zastanawiać, kim jest tajemniczy mężczyzna ze zdjęcia. "O, chyba nowa miłość",  "kto to?"," kto to ten przystojniak który patrzy"? - dociekali fani.

Marta Manowska nie odpowiedziała jednak na to pytanie. Gwiazda TVP bardzo chroni swoje życie prywatne. Martę Manowską łączono z Łukaszem Siebersem, jednym z uczestników "Rolnika". Jakiś czas później pojawiły się doniesienia, że gwiazda spotyka się z dźwiękowcem o imieniu Adam z programu "Sanatorium miłości". Marta Manowska nie potwierdziła jednak tych doniesień.

8 wspaniałych: O czym jest nowy program Marty Manowskiej?

Przypomnijmy, że od 20 marca ruszył nowy program Marty Manowskiej -" 8 wspaniałych".  

Uczestnikami nowego programu TVP są mężczyźni w wieku od 38 do 49 lat, pochodzący z różnych stron Polski, wyłonieni w ramach castingu. Każdy z nich ma inny problem, który stanowi przeszkodę w zbudowaniu trwałego i szczęśliwego związku. W programie zobaczymy walkę uczestników z własnymi ograniczeniami, demonami przeszłości, słabościami, tęsknotą za rodziną, cierpieniem po utraconej miłości, czy odrzuceniem ze strony najbliższych. 

Zagłosuj

Lubisz oglądać programy rozrywkowe?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW