Zamknij

Gwiazda "Rolnik szuka żony" poprowadzi nowe reality show. Ruszył casting

Patrycja Chudolińska
24.12.2019 11:47
Marta Manowska
fot. Wojtek Kurczewski/TVP/East News

Marta Manowska jest jedną z ulubionych prowadzących widzów TVP. Mogliśmy ją oglądać przede wszystkim w takich programach, jak "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości". Okazuje się, że już niebawem poprowadzi całkiem nowe reality show.

Marta Manowska w nowym show TVP

Marta Manowska sprawdziła się w roli prowadzącej programów rozrywkowych TVP. Zachwyciła widzów m.in. w "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" czy rozpoczętym niedawno "The Voice Senior". Już niebawem gwiazda pojawi się w całkiem nowym reality show Telewizji Publicznej. Na profilu facebookowym "Bądźmy razem TVP" ogłoszono rozpoczęcie przygotowań i pierwsze castingi.

8 wspaniałych: zasady i uczestnicy

Nowy program stacji będzie nazywał się "8 wspaniałych". Na przesłuchanie do reality show zaproszeni zostali mężczyźni w wieku od 38 do 49 lat.

- Masz około czterdziestu, czterdziestu paru lat, chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność u kobiet, poprawić kondycję, zrzucić zbędne kilogramy czy rozprawić się z własną nieśmiałością? A może chcesz udowodnić znajomym lub tej Jedynej, że jesteś prawdziwym facetem z krwi i kości? Dołącz do nowego programu Marty Manowskiej "8 wspaniałych"! - czytamy w ogłoszeniu.

Nie wiadomo dokładnie, kiedy ruszy nowy format. Można podejrzewać, że będzie on opierał się na podobnych zasadach, jak "Rolnik szuka żony". Marta Manowska będzie czuwać nad tym, by uczestnicy przeszli metamorfozę, zarówno na zewnątrz, jak i w środku, i dzięki temu zdobyli większe powodzenie w miłości. Na dalsze szczegóły przyjdzie nam jeszcze poczekać, jednak widzowie już teraz podejrzewają, że "8 wspaniałych" będzie kolejnym hitem.

RadioZET.pl/PCh