Zamknij

Marta Manowska pożegnała zmarłego uczestnika "The Voice Senior". Wzruszające słowa

Patrycja Chudolińska
12.02.2020 08:30
Marta Manowska
fot. VIPHOTO/East News

Marta Manowska pożegnała Kazimierza Kiljana z Nowego Dworu. Mężczyzna wziął udział w pierwszej edycji prowadzonego przez nią programu TVP "The Voice Senior". We wtorek media obiegła informacja o śmierci lubianego uczestnika.

The Voice Senior: Kazimierz Kiljan nie żyje

Kazimierz Kiljan nie żyje. Uczestnik pierwszej edycji muzycznego show TVP "The Voice Senior" dotarł do półfinału, a jego występ oceniali Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Andrzej Piaseczny oraz Marek Piekarczyk.

Kazimierz Kiljan podbił serca widzów wykonaniem piosenki "Dzień jeden w roku". We wtorek 11 lutego media obiegła przykra wiadomość o śmierci Kazimierza.

- Kaziu, będziesz zawsze w naszych sercach. Nie zapomnimy Cię i Twoich występów na naszej scenie - opublikowano na stronie Facebookowej programu.

Marta Manowska żegna uczestnika "The Voice Senior"

Kazimierz, poza programem, był taksówkarzem. Jak można przeczytać na stronie TVP, uczestnik od dawna był związany ze śpiewaniem, grywał amatorsko na dancingach i weselach, a pasją do muzyki zaraził swojego syna.

Marta Manowska, prowadząca show bardzo mocno przeżyła śmierć Kazimierza. Gwiazda opublikowała wyjątkowe pożegnanie w komentarzu pod publikacją produkcji.

- Kaziu kochany, spoczywaj w pokoju. Dziękuje za rozmowy, za Twoja radość, za ten taniec i Ty wiesz, za co jeszcze. Obiecuję! Postaram się - napisała.

Zagłosuj

Lubisz program "The Voice Senior"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh