Zamknij

Marta Manowska skomentowała plotki o rozstaniu z narzeczonym. To koniec?

05.03.2021 16:46
Marta Manowska
fot. TRICOLORS/East News

Marta Manowska zerwała zaręczyny? Tygodnik "Na Żywo" donosi, że gwiazda programu "Rolnik szuka żony" rozstała się z partnerem. Sama zainteresowana skomentowała narastające plotki.

Marta Manowska jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Widzowie uwielbiają sposób, w jak prowadzi popularne programy - "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". W obu formatach Manowska stara się pomóc uczestnikom odnaleźć upragnioną miłość. Choć podczas rozmów z rolnikami i seniorami dużo mówi o emocjach, sama nie ujawnia zbyt wiele szczegółów na temat swojego życia uczuciowego i relacji z bliskimi.

Ostatnio tygodnik "Na Żywo" podał, że Marta Manowska dołączyła do grona singielek. Dowodem na to miał być fakt, że prezenterka nie nosi pierścionka zaręczynowego. W magazynie przytoczono także "wymowną" wypowiedź Manowskiej na temat związków i rozstania. Czy gwiazda TVP mówiła z własnego doświadczenia?

Zobacz także: Marta Manowska przekazała smutne wieści. Gwiazda "Sanatorium Miłości" pożegnała ukochaną seniorkę

Marta Manowska rozstała się z narzeczonym? Skomentowała doniesienia

O komentarz w sprawie plotek o rozstaniu z narzeczonym Martę Manowską poprosił portal Plejada.pl. W rozmowie z dziennikarzami gwiazda "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" nie potwierdziła wiadomości o zerwaniu zaręczyn. Zaznaczyła, że nie chce ujawniać informacji na ten temat.

- Nie czytam takich gazet i nie rozmawiam o życiu prywatnym - podsumowała doniesienia tygodnika Marta Manowska.

Myślicie, że niebawem usłyszymy o jej ślubie?