Zamknij

Marta Manowska szczerze o swoich kompleksach. Zdradziła, czy planuje operację plastyczną

26.03.2021 10:26
Marta Manowska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Marta Manowska w rozmowie z serwisem Plotek.pl opowiedziała o swoich kompleksach. Dodała też, że jednego z nich pozbyła się na dobre.

Marta Manowska jest jedną z najpopularniejszych gwiazd TVP. Manowska zaskarbiła sobie sympatię widzów "Rolnik szuka żony" i " Sanatorium miłości" szczerością oraz naturalnością. Prezenterka, jak każda kobieta, ma kompleksy związane ze swoim wyglądem. W rozmowie z serwisem Plotek.pl zdradziła, z którym sobie poradziła.

Marta Manowska szczerze o swoich kompleksach. Zdradziła, czy planuje operację plastyczną

"Ja pewnie pozbyłam się już kompleksu małego wzrostu" - wyznała Manowska. Gwiazda "Rolnika" zdradziła, z jakimi kompleksami wciąż się mierzy.

"Mam jeszcze pewne kompleksy związane z moją twarzą. Mam jakieś kompleksy, bardziej mi chyba wtłoczone, na temat moich nóg. Ale to są wszystko głupoty" - podkreśliła.

36-letnia dziennikarka zdradziła też, czy miała, a może planuje zabiegi medycyny estetycznej.

"Nie miałam i nie zamierzam. Uważam, że jak zacznę majstrować przy tym, jak wyglądam, no to jest w ogóle końcówka i katastrofa wszystkiego. Ja raczej majstruję przy swojej głowie, przy swoich uczuciach. Mam dużo bodźców, jeżeli ich nie mam, to sobie je prowokuje innymi ludźmi, książkami, spotkaniami. Nigdy tego nie zrobiłam i nigdy tego nie zrobię, bo mi się to nie podoba" - powiedziała szczerze prowadząca "Rolnika".

Dla Manowskiej najważniejsze jest to, jakim się jest człowiekiem, natomiast wygląd to sprawa drugorzędna. "To jest piękno człowieka" - podsumowała.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET