Zamknij

Marta Manowska ujawnia kulisy pracy w TVP. Opowiedziała o atakach na pracowników

23.03.2021 12:15
Marta Manowska
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Marta Manowska zdradziła, jak wygląda za kulisami praca w Telewizji Polskiej. Gwiazda programu "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" przyznała, że pracownicy TVP często muszą mierzyć się z atakami. Czy ją też to spotkało?

Marta Manowska to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Prowadząca programów "Rolnik szuka żony", "The Voice Senior" czy "Sanatorium miłości" jest uwielbiana przez widzów. Na Instagramie śledzi ją ponad 150 tys. osób. Choć prezenterka w ostatnich latach zdobyła wielu fanów, praca w TVP nie zawsze wiąże się z przyjemnościami. Marta Manowska zdradziła, że pracownicy publicznego nadawcy często spotykają się z agresją na ulicy.

- Czasem ekipa jest strącana z drogi i opluwana. Takie sytuacje się zdarzają. Rozmawiam o tym z operatorami, dźwiękowcami i ze wszystkimi, z którymi pracuję. To nie są miłe rzeczy, jak ktoś jedzie oklejonym samochodem rano na stację coś kupić i słyszy w swoją stronę różne inwektywy [...] Życzyłabym sobie, aby nie było aż tak ostro. Atakowane są osoby Bogu ducha winne, prowadzą swoje życie, pracują uczciwie - wyznała gwiazda w rozmowie z "Pomponikiem".

Zobacz także:  Marta Manowska dostała swój program w TVP Kobieta. O czym będzie?

Marta Manowska zdradza smutne kulisy pracy w TVP

Marta Manowska w rozmowie z "Pomponikiem" odpowiedziała na pytanie, czy ją osobiście spotkały podobne przykrości. Gwiazda przyznała, że częściej dotyka to innych członków ekipy. Prowadząca reality show częściej jest atakowana w mediach społecznościowych, jednak stara się tym nie przejmować.

- Te ataki gdzieś tam pewnie są. Ja ich nie czuję. Pewnie zdarzają się jakieś sytuacje w komentarzach [...] Jednak jest tyle spotkań i pracy, że ja na szczęście nie mam czasu się tym zajmować. Nie siedzę i nie zastanawiam się, kto ma jakie uwagi w moim kierunku. Trudno, niech ma - podsumowała Marta Manowska.