Zamknij

Marta Manowska wyraźnie schudła. Zachwyciła figurą na ramówce TVP [FOTO]

26.08.2021 15:59
Marta Manowska
fot. TRICOLORS/East News

Marta Manowska wzbudziła spore zainteresowanie podczas prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Polskiej. Gwiazda programów "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" przeszła w ostatnim czasie sporą metamorfozę.

Marta Manowska to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Prezenterka prowadzi takie popularne programu randkowe, jak "Sanatorium miłości" czy "Rolnik szuka żony". Jej profil na Instagramie śledzi ponad 160 tys. osób. Nic dziwnego, że celebrytka przykuła ogromną uwagę widzów podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP, która odbyła się w środę. Jak wyglądała na ściance?

Marta Manowska odmieniona na ramówce TVP [FOTO]

Marta Manowska przeszła w ostatnim czasie sporą metamorfozę. Gwiazda podjęła decyzję o zmianie nawyków żywieniowych, co wpłynęło na jej figurę. Informacje o diecie przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Ta przemiana jeszcze potrwa. Ale wdzięczna jestem przede wszystkim za nawyki, które nabyłam. Przez ostatnie 90 dni ćwiczyłam 6 dni w tygodniu z jednym dniem przerwy. Okazało się, ze można. Można po 12h na planie, można gdy jest się w podróży, można na wakacjach, można gdy cała ekipa w hotelu już śpi. Wyzwanie 90/90 zrobione. Od jutra przechodzę na inny system. Zobaczymy, jak się sprawdzi. Sama sobie zaprojektowała na bazie Ewy treningów. Dzięki wyzwaniu znam już wszystkie i mam przeczucie, co na mnie podziała. Dziękuje @chodakowskaewa - napisała jakiś czas temu.

Okazuje się, że efekty diety i treningów są już widoczne. Marta Manowska zaprezentowała się na ramówce TVP w czarnych spodniach, staniku oraz rozpiętej marynarce, dzięki czemu odsłoniła wysportowany, płaski brzuch. Widoczne mięśnie podkreśliła opalenizna gwiazdy.

Marta Manowska
fot. TRICOLORS/East News