Zamknij

Marta Manowska wzięła ślub? Gwiazda "Rolnik szuka żony" zapozowała z obrączką na palcu

06.07.2020 12:16
Marta Manowska wzięła ślub? Gwiazda "Rolnik szuka żony" pozuje z obrączką na palcu
fot. Instagram.com/ Marta Manowska

Marta Manowska wzięła ślub? Gospodyni "Rolnik szuka żony" opublikowała ostatnio kilka zdjęć w naturalnej stylizacji i makijażu, jednak uwagę fanów przykuła obrączka na palcu Manowskiej. Co na to sama zainteresowana?

Marta Manowska wzięła ślub? Gwiazda pozuje z obrączką na palcu

Marta Manowska wzięła ślub? Gwiazda "Rolnik szuka żony" najnowszymi zdjęciami wzbudziła zainteresowanie fanów, publikując ujęcia, na których widoczna jest złota obrączka na jej palcu. Zdjęcia w naturalnej fryzurze i stylizacji wzbudziły zainteresowanie fanów. Padły też pytania o to, czy gwiazda "Rolnika" wzięła ślub. Jednak Marta Manowska na nie już nie odpowiedziała.

Marta Manowska: Kim jest jej partner?

Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, Marta Manowska od jakiegoś czasu spotyka się z dźwiękowcem Adamem, poznanym na planie "Sanatorium miłości". Plotkowano też, że partner dziennikarki miał się jej oświadczyć podczas romantycznej wycieczki do Paryża. Marta Manowska konsekwentnie milczy jednak na temat jej życia prywatnego. Choć na jej instagramowym profilu nie brakuje pięknych zdjęć, nie zobaczymy tam fotografii z partnerem. Marta Manowska jesienią po raz kolejny zobaczymy w programie "Rolik szuka żony".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl