Zamknij

Marta Manowska z "Rolnik szuka żony" w intymnej sesji

03.12.2020 19:48
Marta Manowska
fot. VIPHOTO/East News

Marta Manowska, prowadząca programu "Rolnik szuka żony", pochwaliła się zdjęciami z intymnej sesji. Fani są oszołomieni i prawią prezenterce same komplementy.

Marta Manowska nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony internautów. Prowadząca popularne programy "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości" zgromadziła na Instagramie pokaźną grupę obserwatorów, którzy chętnie podglądają udostępniane przez nią prywatne jak i zawodowe materiały. Tych pierwszych jest zdecydowanie mniej, dlatego nowe zdjęcia ulubionej prowadzącej są dla jej fanów prawdziwą gratką.

W najnowszych postach Manowska pokazała rezultaty niedawnej sesji fotograficznej, do której pozowała w odważnych stylizacjach. Fani nie szczędzili jej słów uznania.

Zobacz także: Marta Manowska przeszła metamorfozę. Gwiazda "Rolnika" zmieniła kolor włosów [FOTO]

Marta Manowska pokazała zdjęcia z intymnej sesji

Przy zdjęciach pojawiły się jedynie krótkie komentarze od Manowskiej. Większość jej fanów była ujęciami zachwycona, choć pojawiły się też uszczypliwe komentarze, że prowadząca zdecydowała się na odsłonienie ciała. Ona jednak stwierdziła, że jej zdaniem zdjęcia nie są złe, a sesja miała charakter artystyczny.

RadioZET.pl/AS