Zamknij

Marta Manowska zachwyca sylwetką w bikini. Zmiana po 90 dniach ćwiczeń jest ogromna! [FOTO]

10.08.2021 16:02
Marta Manowska
fot. Instagram:@martamanowska

Marta Manowska zaskoczyła zdjęciami w bikini. Prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium Miłości" pochwaliła się, że w wyniku regularnych ćwiczeń schudła i wzmocniła mięśnie. Teraz gwiazda TVP prezentuje się zgrabnie jak nigdy dotąd. 

Marta Manowska, mimo natłoku zajęć, postanowiła popracować nad swoim ciałem. Prezenterka znana z programów "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium Miłości", nie chwaląc się nikomu, zaczęła intensywnie ćwiczyć. W efekcie w zaledwie trzy miesiące prezenterka diametralnie zmieniła swoje gabaryty.

O tym, że Manowska nie wygląda już tak, jak podczas finału siódmej edycji "Rolnika", można było się przekonać ostatnio na Instagramie, oglądając zdjęcia z Grecji. Marta Manowska prezentowała się wyraźnie szczuplej i choć fani podpytywali ją, jak udało jej się tak szybko schudnąć, gwiazda nie chciała komentować swojej metamorfozy. W końcu prezenterka pochwaliła się zdjęciami w bikini i wyznała, że jej fenomenalna figura jest rezultatem wytężonej pracy nad ciałem, która trwa już od trzech miesięcy. 

Marta Manowska zaskoczyła metamorfozą. Prowadząca "Rolnik szuka żony" sporo schudła [FOTO]

Marta Manowska w bikini. Gwiazda "Rolnik szuka żony" schudła i wyrzeźbiła ciało

Gwiazda "Rolnika" wyjaśniła, że przez ostatnie 90 dni odbywała treningu sześć razy w tygodniu. To jednak dopiero początek, bo pierwsze efekty dały jej motywację do tego, by ćwiczyć dalej. Manowska wyznała, że teraz zamierza przejść na inny system oparty na bazie ćwiczeń Ewy Chodakowskiej.

Ta przemiana jeszcze potrwa. Ale wdzięczna jestem przede wszystkim za nawyki, które nabyłam. Przez ostatnie 90 dni ćwiczyłam 6 dni w tygodniu z jednym dniem przerwy. Okazało się, że można. Można po 12h na planie, można gdy jest się w podróży, można na wakacjach, można gdy cała ekipa w hotelu już śpi. Wyzwanie 90/90 zrobione. Od jutra przechodzę na inny system. Zobaczymy jak się sprawdzi. Sama sobie zaprojektowałam na bazie Ewy treningów. Dzięki wyzwaniu znam już wszystkie i mam przeczucie, co na mnie podziała. Dziękuję Ewa! - napisała dumna z siebie Marta Manowska.

Mistrzyni! - skomentowała wpis Chodakowska, na co Manowska odparła, że koronę będzie nosić z dumą, jak zdarte łokcie.

Ewa, jesteś ZMIANĄ każdej z nas. Dziękuje! - dodała.

Manowska, zapytana przez fanki, jakie treningi Chodakowskiej lubi najbardziej, odparła, że Bikini, Mission Beach Body, Skalpel i Secret Pilates.

Podziwiacie samozaparcie Marty Manowskiej?

Dominika Gwit pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym. "Jestem gruba i w d**ie to mam"