Zamknij

Marta Turska z "Top Model" pokazała, jak teraz wygląda. "Rzęsy wypadły, a pod pachami włosy"

Sylwia Wamej
17.04.2020 11:16
Marta Turska
fot. Bartosz Krupa/ East News

Marta Turska, która wystąpiła w pierwszej edycji "Top Model" pokazała, jak teraz wygląda na kwarantannie. Zdjęcie, na którym pokazała nieogolone pachy, nie wszystkim przypadło do gustu.

Marta Turska pokazała, jak wygląda na kwarantannie. Była gwiazda "Top Model" na kontrowersyjnym zdjęciu

Marta Turska wystąpiła w pierwszej edycji "Top Model". Była uczestniczka nie związała się jednak z branżą modelingu. Dziś jest radną na warszawskim Wawrze. Marta jest aktywna na Instagramie, na którym to chętnie udostępnia fanom swoje zdjęcia. Ostatnio pokazała, jak wygląda na kwarantannie. Była modelka zaprezentowała zdjęcie bez sztucznych rzęs i z włosami pod pachami.

"Zmian ciąg dalszy: sztuczne rzęsy się odkleiły, pod pachami wyrosły włosy, po hybrydach nie ma śladu. A co u Was"  - napisała modelka.

Fani skrytykowali zdjęcie Marty Turskiej

Naturalna fotografia Marty spotkała się z krytyką ze strony fanów, którzy podkreślali, że pokazywanie tak intymnego zdjęcie jest niesmaczne. "Jak nie chcesz, nie depiluj, ale nie pokazuj tego ludziom, bo po co? Jaki cel ma wstawianie takiego zdjęcia", 
"Rzęsy i hybrydy rozumiem, pach tez nikt nie każe nikomu golić, ale nie trzeba tego pokazywać... "niestety samo wpadło mi w oczy, a co się zobaczyło niestety się nie od zobaczy", "Moda modą, ale żeby w momencie, gdy nie ma się czym pochwalić, chwalić się nieogoloną pachą? Ok chcesz mieć mniej podrażnioną pachę, super twoja sprawa, ale żeby pokazywać ją w taki sposób jak tutaj na tym zdjęciu? Bardzo niesmaczne. Nie ma to jak chęć wzbudzenia sensacji na siłę" - pisali oburzeni fani.

Pod postem Marty rozpętała się gorąca dyskusja dotycząca pokazywania na Instagramie tego typu zdjęć. Jak to zazwyczaj bywa, zdania w tym przypadku były bardzo mocno podzielone.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Top Model"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/SW