Zamknij

Marta Wierzbicka kusi długimi nogami na jachcie. Fani zachwyceni: "Najpiękniejsza"

06.07.2020 13:57
Marta Wierzbicka
fot. Instagram/@mtttttm

Marta Wierzbicka coraz częściej dzieli się zdjęciami na swoim profilu na Instagramie. Ostatnio aktorka pochwaliła się długimi, smukłymi nogami. Fani są zachwyceni jej obecną figurą.

Marta Wierzbicka jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę. Aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" bardzo schudła, co początkowo zaniepokoiło jej obserwatorów. Internauci podejrzewali, że gwiazda może się zmierzać z zaburzeniami odżywiania. Marta ucięła jednak wszelkie domysły i wyjaśniła, że jej obecna figura jest efektem zdrowszego stylu życia, lepszej diety i regularnej aktywności fizycznej.

Aktorka często chwali się efektami przemiany na swoim profilu na Instagramie. Ostatnio w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym Marta Wierzbicka pozuje na łódce na rzece Narew. 29-latka wyciąga długie, smukłe nogi prosto w stronę obiektywu aparatu. Internauci są zachwyceni tym, jak teraz wygląda.

Zobacz także: Marta Wierzbicka po raz pierwszy pokazała partnera na Instagramie. "To jest to"

Marta Wierzbicka odsłoniła długie, smukłe nogi [FOTO]

Marta Wierzbicka zapozowała na jachcie ubrana w białą bluzkę w czarne paski oraz białe majtki. Fani nie szczędzili komplementów w stronę aktorki.

- Chcę oglądać twoje nogi, nogi, nogi, nogi...

- Pięknie wyglądasz na tym zdjęciu! Super!

- Najpiękniejsza kobieta, jaką widziałem. W dodatku mega naturalna.

- Figura marzenie - zachwycają się obserwatorzy na Instagramie.

Wam też się podoba?