Zamknij

Marta Wierzbicka na zdjęciu z wakacji. Odpowiedziała na złośliwy komentarz dotyczący jej biustu

Redakcja
07.02.2019 14:24
Marta Wierzbicka na zdjęciu z wakacji. Odpowiedziała na złośliwy komentarz dotyczący jej biustu
fot. Instagram:@Artur Zawadzki/REPORTER

Marta Wierzbicka, jedna z gwiazd „Na Wspólnej”, pochwaliła się w sieci zdjęciem z wakacji w Tajlandii. Wśród komentarzy pojawiły się uwagi na temat jej biustu. Aktorka odpowiedziała w zdecydowany sposób.

Marta Wierzbicka to 28-letnia aktorka, którą większość widzów kojarzy z roli Oli Zimińskiej w popularnym serialu „Na Wspólnej”. Udział w produkcji przyniósł jej popularność i wydawało się, że jej kariera błyskawicznie się rozwinie. Marta wzięła między innymi udział w rozbieranej sesji dla magazynu „Playboy”, wystąpiła w drugiej edycji show „Azja Express” oraz gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. Jednak po niemal dwunastu latach postanowiła opuścić obsadę „Na Wspólnej” i jej fani obawiali się, że to koniec dobrze zapowiadającej się aktorki. Na szczęście Wierzbicka powraca na ekrany w roli gwiazdy tenisa w „Pierwszej miłości”.

Marta jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 250 tysięcy użytkowników. Pod koniec stycznia aktorka pochwaliła się zdjęciem z wakacji, które spędzała w Tajlandii. Nie wszystkie komentarze okazały się pozytywne.

ZOBACZ: Gwiazda "M jak Miłość" odchodzi z serialu po 16 latach. Występowała dłużej niż Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka odpowiada na złośliwy komentarz
fot. Instagrm:@mtttttm

Marta Wierzbicka odpowiedziała na złośliwy komentarz

Wśród wielu pozytywnych komentarzy na temat Marty pojawiło się też kilka złośliwości. Wierzbicką najbardziej dotknęła niezbyt kulturalna ocena jej piersi. Aktorka znana jest bowiem z obfitego biustu. Jeden z internautów napisał pod zdjęciem „grawitacji nie oszukasz”. Musiał być bardzo zadziwiony, gdy doczekał się odpowiedzi od samej zainteresowanej.

„Grawitacja się również tyczy mężczyzn, ale spokojna głowa, Was to raczej nie dotknie, bo jak widać swoje kompleksy leczycie zostawiając takie komentarze” – odpowiedziała internetowym hejterom.

Reakcja aktorki bardzo spodobała się fanom, którzy natychmiast skrytykowali „zabawne” wpisy.

ZOBACZ: Anna Lewandowska zabrała głos w sprawie hejtu w sieci

Marta Wierzbicka
fot. Instgram:@mtttttm

RadioZET.pl