Zamknij

Marta Wierzbicka pokazała wnętrze nowego mieszkania: "To największa kanapa, jaką miałam w życiu"

15.10.2020 12:23
Marta Wierzbicka
fot. Tricolors/ East News

Marta Wierzbicka jakiś czas temu informowała swoich fanów, że przeprowadza się do nowego mieszkania. Gwiazda pokazała na Insta Stories kilka kadrów stylowych wnętrza, a teraz pochwaliła się salonem i wygodną kanapą.

Marta Wierzbicka przeprowadziła się do nowego mieszkania i pokazała kilka kadrów stylowego lokum. W nowym gniazdku gwiazdy "Na Wspólnej"  nie brakuje stylowych dodatków i pięknych roślin. Aktorka pokazała też fragment salonu, którego centralnym punktem jest ogromna i wygodna kanapa.

"To największa kanapa, jaka miałam w życiu. Coś czuję, że spędzę na niej sporo wolnego czasu" - napisała Marta Wierzbicka. Fani w komentarzach komplementują nowe mieszkanie aktorki i podkreślają, że taka kanapa jest niezastąpiona w pandemiczne, jesienne dni.

Zobacz też: Marta Wierzbicka kusi długimi nogami na jachcie. Fani zachwyceni: "Najpiękniejsza" 

Marta Wierzbicka pokazała nowe mieszkanie. Nie brakuje stylowych dodatków i wygodnej kanapy [FOTO]

Marta Wierzbicka dała się poznać fanom jako Ola Zimińska w serialu "Na Wspólnej", w którym gra już od 2005 roku. W 2017 roku ogłosiła odejście z serialu, jednak powróciła do niego w 2019 roku. Na swoim koncie ma również role w takich serialach jak m.in. "Pierwsza miłość", "Na noże", "Hotel 52". Poza "Na Wspólnej" występuje też na deskach Teatru Capitol.

Marta Wierzbicka
fot. Instagram.com/ Marta Wierzbicka

RadioZet.pl