Zamknij

Marta Wierzbicka przeszła metamorfozę. Diametralnie zmieniła fryzurę [FOTO]

08.10.2020 09:27
Marta Wierzbicka
fot. Viphoto/ East News

Marta Wierzbicka przeszła metamorfozę. Aktorka postawiła na ostre cięcie i znacznie skróciła włosy. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Marta Wierzbicka postanowiła odświeżyć swoją fryzurę. Gwiazda zdecydowała się znacznie skrócić włosy. Postawiła też na prostą grzywkę. Nową fryzurą pochwaliła się oczywiście swoim fanom na Instagramie, zachwalając przy okazji jedną ze stylistek fryzur.

Fani bardzo pozytywnie zareagowali na tę zmianę. "Fryzurka śliczna", "wow, genialna zmiana. Pięknie i młodo", "cudnie wyglądasz, w krótkich włosach jest moc", "Marta, ale sztos" - komentują fani.

Zobacz też : Marta Wierzbicka po raz pierwszy pokazała partnera na Instagramie: „To jest to” 

Marta Wierzbicka przeszła metamorfozę. Gwiazda "Na Wspólnej" diametralnie zmieniła fryzurę

Marta wierzbicka może  liczyć na całkiem pokaźne grono obserwujących. Jej profil śledzi już 275 tysięcy obserwujących. Widzom Marta Wierzbicka znana jest najbardziej z serialu "Na Wspólnej", w którym wciela się w postać Oli Zimińskiej. 29-letnia Marta jest również aktorką warszawskiego teatru Capitol. Prywatnie Marta zakochana jest w tajemniczym Janku, jednak gwiazda "Na Wspólnej" bardzo chroni swoją prywatność i nie pokazuje zdjęć partnera w mediach społecznościowych.

RadioZet.pl