Zamknij

Marta Wierzbicka wraca do telewizji? Ma pojawić się w popularnym serialu

Redakcja
27.11.2018 14:56
Marta Wierzbicka wraca do telewizji? Ma pojawić się w popularnym serialu
fot. Instagram:@mtttttm

Marta Wierzbicka przez 11 lat odgrywała rolę Oli Zimińskiej w serialu „Na Wspólnej”. W zeszłym roku zniknęła z ekranów i wydawało się, że jej serialowa kariera dobiegła końca. Jednak pojawiła się informacja, że Wierzbicka wróci na ekrany w innej produkcji. Gdzie wystąpi?

Marta Wierzbicka to sympatyczna aktorka, którą widzowie najlepiej kojarzą z roli Oli Zimińskiej w serialu „Na Wspólnej”. Kreacja przyniosła jej popularność i wydawało się, że kariera Marty szybko się rozwinie. Została między innymi zaproszona do jednego z odcinków programu Kuby Wojewódzkiego, wzięła również udział w odważnej sesji zdjęciowej dla magazynu „Playboy”. Ostatecznie jednak zdecydowała się na odcięcie od roli, która mogła ją zaszufladkować. W lipcu 2017 roku po raz ostatni widzowie zobaczyli ją w „Na Wspólnej”, a Wierzbicka poświęciła się pracy w teatrze. Jednak, jak podaje „Fakt”,  już niedługo ponownie zobaczymy ją na ekranach, choć w innym serialu.

ZOBACZ: Marta Wierzbicka odchodzi z "Na Wspólnej". Co stało się z jej bohaterką?

Wierzbicka
fot. Instagram:@mtttttm

Marta Wierzbicka wraca do gry w serialu

Jak informuje „Fakt”, Marta Wierzbicka dołączyła do obsady „Pierwszej miłości” i już niedługo będziemy mogli obejrzeć ją w nowej serialowej roli. Grana przez nią bohaterka ma mieć poważny wpływ na fabułę produkcji, a zwłaszcza wątek rodziny Królów. Być może oznacza to również powrót aktorki na branżowe imprezy. Marta po odejściu z „Na Wspólnej” ograniczyła bowiem swoją aktywność w mediach społecznościowych oraz udział w galach i pokazach premierowych.

Wierzbicka to nie jedyna nowa postać w obsadzie „Pierwszej miłości”. W serialu ma również pojawić się Lesław Żurek, znany między innymi z roli Wojtka z „Przyjaciółek”.

QUIZ: Jak dobrze znasz serial "Pierwsza miłość"?

RadioZET.pl/fakt.pl/MF