Zamknij

Marta Wiśniewska o relacjach z żoną Michała Wiśniewskiego. "Nie mam z nią relacji przyjacielskich"

13.01.2021 17:21
Marta Wiśniewska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Marta Wiśniewska w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, jakie relacje ma z obecną żoną Michała Wiśniewskiego - Polą. Marta przyznała, że choć trzyma kciuki za szczęście Michała, z jego obecną ukochaną nie przyjaźni się.

Marta Wiśniewska w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała, jak wyglądają jej relacje z obecną, piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Muzyk "Ich Troje" oczekuje piątego dziecka - syna Falco Amadeusa z żoną Polą.

Mandaryna trzyma kciuki za szczęście byłego męża, jednak między nią a obecną żoną Michała, nie ma przyjaźni.

Zobacz też:  Mandaryna o szczepieniach na COVID. Opowiedziała o "bezpiecznej alternatywie"

Marta Wiśniewska o relacjach z obecną żoną Michała Wiśniewskiego. Przyjaźnią się?

"Dla mnie najważniejsze, żeby Michał był szczęśliwy. Im bardziej on jest szczęśliwy, tym bardziej cała ta patchworkowa rodzina też jest szczęśliwa" - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post i dodała, co myśli o nowej żonie Wiśniewskiego.

"Jest sympatyczną osobą. Nie mam z nią jakichś relacji wielce przyjacielskich. Dla mnie najważniejsze, żeby Michał był szczęśliwy. (...) Trzymamy za niego kciuki, bo jest nam bliską osobą. A jeśli w tym momencie uszczęśliwia go Pola, no to fajnie. Ja im życzę jak najlepiej" - wyjaśniła.

Marta zdradziła też, z którą partnerką byłego męża dogaduje się najlepiej.

"My pracujemy razem, ja się z Anią bardzo kumpluję. I Eti i Vivi, Xavier i Fabbka tworzą taki naprawdę fajny, rodzinny team. My też w tym wszystkim uczestniczymy. Z Anią się przyjaźnimy, kumplujemy. Mamy dość podobne poczucie humoru, podobne flow, w którym się rozumiemy. Rzeczywiście w Sylwestra byliśmy z Anią, Michałem i było fajnie" - powiedziała.

Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski pobrali się 11 lutego 2002 roku, a 10 grudnia 2003 roku wzięli ślub kościelny w Kirunie. Rozwiedli się 18 kwietnia 2006 roku. Owocem miłości ich małżeństwa jest dwójka dzieci:  syn Xavier i córka Fabienne.

RadioZet.pl/ Jastrzab Post