Zamknij

Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu. Pokazała zdjęcie w naturalnym wydaniu

Patrycja Chudolińska
12.05.2020 16:19
Marta Żmuda Trzebiatowska
fot. Instagram/@mzmudatrzebiatowskaofficial

Marta Żmuda Trzebiatowska podzieliła się z fanami bardzo naturalnym zdjęciem. Aktorka nie ma na twarzy ani grama makijażu. Przyznaje, że nie użyła również żadnego filtra. Fani są zachwyceni tym, jak promiennie wygląda w takiej wersji.

Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży. Aktorka spędza czas oczekiwania na drugie dziecko w domowej izolacji ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce. Mimo to dba o kontakt z innymi ludźmi, także swoimi fanami. Gwiazda regularnie publikuje nowe zdjęcia i dzieli się niektórymi informacjami z życia prywatnego. Ostatnio Żmuda Trzebiatowska w wyjątkowy sposób zaskoczyła internautów. Pokazała selfie bez makijażu i żadnych filtrów.

- Dzień dobry, od czasu do czasu lubię tu wrzucić takie zdjęcie - kompletnie sauté: bez make upu, bez filtrów. Myślę, że w obecnych czasach bardzo potrzeba pokazywać swoją prawdziwą twarz. Ja robię to z myślą o współczesnych nastolatkach, bo wiem, jak im ciężko dojrzewać w instagramowym, nieprawdziwym świecie. Nikt z nas nie jest doskonały. Ja mam np. ”sezonowe piegi” - pojawiają się wraz z pierwszym słońcem, a znikają po lecie. Kiedyś były one moim kompleksem, a dziś je kocham. Mam też już pierwsze zmarszczki. Wiek robi swoje - dodała w opisie pod fotografią.

Zobacz także: Joanna Liszowska bez makijażu i z siwymi odrostami. Pokazała naturalne zdjęcie

Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu. Pokazała piegi i pierwsze zmarszczki

Marta Żmuda Trzebiatowska zaznaczyła, że dzieli się tak naturalnym wizerunkiem z myślą o współczesnych nastolatkach, które odczuwają presję bycia idealnymi. Aktorka podkreśla, że nikt nie jest doskonały, a kluczem do szczęścia jest zaakceptowanie siebie w całości.

- Im jesteśmy starsze, tym bardziej dociera do nas, że zbyt wiele czasu zajmuje nam spełnianie oczekiwań innych i przeglądanie się w ich oczach oraz przejmowanie zdaniem ludzi, którzy niewiele dla nas znaczą. Z czasem zaczynamy rozumieć, że nie ważne co mówią i myślą o nas inni, ważne co my o sobie myślimy. I tu zaczyna się proces, który prowadzi do uzdrowienia - dodała.

Fanom bardzo spodobało się przesłanie Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Komplementują wygląd aktorki i podkreślają, że bez makijażu wygląda równie pięknie.

- Najpiękniejsze słowa, jakie kiedykolwiek przeczytałam, które dają do myślenia. A piegi u Pani wyglądają tak uroczo, sama bym chciała je mieć.

- Z makijażem czy bez jest Pani piękną kobietą.

- Mimo że jestem mężczyzną i wpis kierowany jest do kobiet - wielkie brawa, trafia w sedno. Mam dość już instagramowych, napompowanych pań. Bądźcie sobą! - czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba naturalne zdjęcie?

RadioZET.pl/PCh