Zamknij

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży. Gwiazda po raz drugi zostanie mamą

Sylwia Wamej
19.12.2019 14:26
Marta Żmuda-Trzebiatowska
fot. Viphoto/East News

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży. Jak donosi serwis Party.pl, aktorka po raz drugi zostanie mamą. Który to miesiąc?

Marta Żmuda-Trzebiatowska po raz drugi zostanie mamą. Aktorka jest w ciąży

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży. Według doniesień Party.pl aktorka już za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą. Sama zainteresowana na razie nie potwierdziła tych doniesień. Według mediów aktorka Teatru Kwadrat może być już w czwartym lub piątym miesiącu ciąży.

35-letnia Marta Żmuda-Trzebiatowska jest już mamą dwuletniego Bruna. Ojcem dziecka jest mąż aktorki - Kamil Kula. Zakochani poznali się w 2013 roku, w Teatrze Kwadrat. Dwa lata później para wzięła ślub. Wcześniej aktorka przez wiele lat spotykała się z tancerzem - Adamem Królem.

Marta Żmuda Trzebiatowska. W jakich filmach zagrała?

Marta Żmuda-Trzebiatowska to aktorka, która ma na swoim koncie mnóstwo ról serialowych, filmowych i teatralnych. Zagrała w m.in. w "Ciacho", "Och, Karol 2", "Listy do M 2", "Przyjaciółki" oraz "Na dobre i na złe". Widzowie mogli niedawno oglądać gwiazdę w filmie  Xawerego Żuławskiego, w którym pokazała zupełnie inne oblicze. Gwiazda zebrała mnóstwo pochwał za tę kreację od środowiska filmowego.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW