Zamknij

Marta Żmuda-Trzebiatowska komentuje plotki o ciąży. Dodała szczery post na Instagramie

Sylwia Wamej
20.12.2019 11:50
Marta Żmuda-Trzebiatowska
fot. Viphoto/East News

Marta Żmuda-Trzebiatowska opublikowała szczery post na Instagramie, w którym odniosła się do plotek o ciąży. Co napisała?

Marta Żmuda-Trzebiatowska skomentowała plotki o ciąży. Opublikowała szczery wpis

Marta Żmuda-Trzebiatowska opublikowała na Instagramie wpis, w którym odniosła się do plotek o ciąży. Od kilku dni w mediach pojawiają się informacje, jakoby aktorka i jej mąż Kamil Kula spodziewali się drugiego dziecka. Choć fani w ostatnich postach gratulowali aktorce, Marta Żmuda-Trzebiatowska konsekwentnie milczała. W końcu gwiazda zdecydowała się opublikować post, w którym odniosła się do ostatnich doniesień.

"Kochani, wiecie, że nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ani opowiadania o swoim życiu prywatnym i intymnych sprawach. Nie dlatego, że chcę robić z tego „wielką tajemnicę”, ale dlatego, że chcę zachować jakiś kawałek życia tylko dla siebie, żeby dać poczucie intymności i zapewnić anonimowość tym, którzy mają do tego prawo. Cieszę się i dziękuję, że to rozumiecie i szanujecie" - podkreśla Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Dodała też, że dziękuje za wszystkie gratulacje od fanów. "Nie sposób przejść jednak obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które kierujecie w naszą stronę. Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii. Chcemy odesłać Wam równie dużo dobrej energii i ciepła - życząc spokojnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia!" - podsumowała aktorka.

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula. Kiedy się pobrali?

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula pobrali się w 2015 roku. Poznali się w Teatrze Kwadrat. Para w 2017 roku została rodzicami chłopca - Bruna.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW