Zamknij

Marta Żmuda Trzebiatowska ma nową fryzurę. Zmieniła i kolor, i cięcie

Redakcja
18.12.2017 16:34
Marta Żmuda Trzebiatowska
fot. Instagram

Fani Marty Żmudy Trzebiatowskiej są zaskoczeni zmianą, jaką zafundowała sobie aktorka. Gwiazda postanowiła zaszaleć z fryzurą. metamorfoza objęła zarówno cięcie, jak i kolor włosów. Jak wygląda?

Jeszcze niedawno w sieci Marta Żmuda Trzebiatowska dzieliła się zdjęciami z długimi włosami. Teraz niespodziewanie postanowiła odmienić swój wygląd. Choć przed nami dopiero zima (a przecież to wiosną najchętniej decydujemy się na takie zmiany), aktorka udała się do fryzjera i sprawiła sobie metamorfozę.

Choć zmiana nie jest bardzo radykalna, to jednak widoczna. Z długich włosów zrobiły się krótkie, a z koloru z jasnymi refleksami mamy bardziej naturalny, delikatny blond. Zmianę można obejrzeć na Instagramie aktorki, bo specjalnie zamieściła nawet dwie fotki - przed i po metamorfozie.

Która Marta wygląda lepiej? Naszym zdaniem i jeden, i drugi look jest twarzowy. Wśród fanów jak zwykle zdania są podzielone. Jedni bardzo chwalą zmianę, inni twierdzą, że wcześniej było lepiej. Co ciekawe, niektórzy twierdzą, że kompletnie nic nie widać. Jak Wam się wydaje?

RadioZET.pl/SA