Zamknij

Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała stare zdjęcie. Fanka: "Myślałam, że to Anna Przybylska"

Patrycja Chudolińska
24.12.2019 11:18
Marta Żmuda Trzebiatowska
fot. Instagram/mzmudatrzebiatowskaofficial

Marta Żmuda Trzebiatowska regularnie prowadzi swój profil na Instagramie, przez co ma stały kontakt z fanami. Tym razem aktorka pochwaliła się bardzo naturalnym zdjęciem z 2005 roku. Obserwatorzy podkreślają uderzające podobieństwo do innej polskiej gwiazdy.

Marta Żmuda Trzebiatowska na Instagramie

Marta Żmuda Trzebiatowska z ogromnym zaangażowaniem prowadzi swój profil na Instagramie. Gwiazdę obserwuje ponad 200 tys. osób, a odkąd w mediach pojawiła się informacja o ciąży aktorki liczba jej obserwatorów mocno wzrosła.

- Nie sposób przejść obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które kierujecie w naszą stronę. Bardzo wam dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii. Chcemy odesłać wam równie dużo dobrej energii i ciepła - życząc spokojnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia - napisała ostatnio Żmuda Trzebiatowska, dziękując fanom za słowa gratulacji po wiadomości o jej błogosławionym stanie.

Aktorka ostatnio znów zaskoczyła swoich obserwatorów. Pokazała zdjęcie sprzed 14 lat.

Marta Żmuda Trzebiatowska kiedyś

Czarno-białe zdjęcie zostało zrobione w 2005 roku.

- Robię porządki. Ale znalazłam wykopalisko! Zdjęcie z moich pierwszych "kroków" przed kamerą. Żmudka 2005 rok - opisała fotografię aktorka.

Nie da się ukryć, że Marta Żmuda Trzebiatowska na fotografii niezwykle przypomina inną znaną aktorkę - zmarłą w 2014 roku Annę Przybylską. W komentarzach nie brakuje podobnych porównań. Fani komplementują dawny wygląd polskiej gwiazdy.

- Myślałam, że kręcą film o Ani Przybylskiej, a Ty wcielasz się w tę rolę. Wyglądasz tu jak Ania.

- Myślałam w pierwszej chwili, że to zdjęcie Przybylskiej.

- Pięknie wyglądasz!

- Na pierwszy rzut oka myślałam, że to Anna Przybylska.

- Chyba jedyna aktorka naturalnie piękna, bez sztucznych ust nadmuchanych, ze swoim noskiem, a nie przerabianym. Nie jak inne! Klasa, śliczna kobieta.

- Pamiętam cię taką.

Wy też dostrzegacie podobieństwo?

RadioZET.pl/PCh