Zamknij

Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała figurę po ciąży. Fani zachwyceni [FOTO]

16.06.2020 10:26
Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała figurę po ciąży. Fani zachwyceni [FOTO]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała figurę po ciąży

Marta Żmuda Trzebiatowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, doskonale znana widzom zarówno z roli filmowych, jak i kreacjach w popularnych serialach. Popularność zdobywała między innymi drugoplanową rolą w "Magdzie M.", by zostać gwiazdą serialu "Teraz albo nigdy", za rolę w którym otrzymała Telekamerę dla najlepszej aktorki. Na swoim koncie ma role w takich popularnych komediach "Nie kłam, kochanie" czy "Och, Karol 2". W poważniejszych produkcjach także odnalazła się doskonale, za "Mowę ptaków" otrzymała nominację do statuetki Orła.

Prywatnie od 2015 roku Żmuda Trzebiatowska jest żoną aktora Kamila Kuli. W 2017 na świat przyszedł ich syn Brunon, a 25 maja 2020 powitali na świecie córeczkę Paulinę. Marta nie poszła śladem wielu innych gwiazd i nie ogłosiła hucznie narodzin w mediach, radosną nowinę przekazała kilka dni po przyjściu na świat córeczki.

ZOBACZ TAKŻE:  Małgorzata Rozenek pokazała rozczulające zdjęcia Henia. Sesja robi furorę na Instagramie

Marta Żmuda Trzebiatowska zaprezentowała sylwetkę po porodzie

Marta Żmuda Trzebiatowska cieszy się dużą popularnością w sieci, jej profil na Instagramie obserwuje ponad 280 tysięcy internautów. To właśnie tam pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka pozuje u boku przyjaciółki, dziennikarki TVN Katarzyny Olubińskiej-Godlewskiej. Fani Marty mieli okazję podziwiać sylwetkę gwiazdy, która niedawno została mamą. Trzebiatowska po porodzie wygląda szczupło, wyraźnie widać, że ciąża nie odebrała jej doskonałej figury. Uwagę fanek przykuła także musztardowa sukienka aktorki.Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy, w których komplementowano Martę.

- Pani Marto, jest Pani naturalnie piękną kobietą z pięknym uśmiechem, bez silikonów, napompowanej twarzy, mało teraz jest takich kobiet, a szkoda.

- Bardzo pięknie pani wygląda. Tak dziewczęco jak pani to robi ze coraz młodziej.

- Ta kiecka - czytamy.

 Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu. Pokazała zdjęcie w naturalnym wydaniu