Zamknij

Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała zdjęcie sprzed 17 lat. "Pierwszy chłopak i zabawa do białego rana"

Sylwia Wamej
28.01.2020 16:32
Marta Żmuda-Trzebiatowska
fot. Instagram.com/ Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda-Trzebiatowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie sprzed 17 lat. Gwiazda pokazała zdjęcie z balu studniówkowego. Jak wtedy wyglądała?

Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała zdjęcie sprzed 17 lat

Marta Żmuda-Trzebiatowska opublikowała na Instagramie fotografię sprzed 17 lat. Gwiazda postanowiła powspominać swoją studniówkę. Zrobiła to w idealnym momencie, w końcu styczeń jest miesiącem balów maturzystów. Gwiazda zdobyła się na nostalgiczny opis, wspominając studniówkę i pierwszego chłopaka.

"Ach co to był za bal!Tafta, brokat we włosach i czerwone usta, do tego polonez w pierwszej parze, pierwszy chłopak i zabawa do białego rana... A Wy? Jak wspominacie studniówkę? Może są tu tegoroczni maturzyści?" - zapytała Marta na swoim Instagramie.

Pod zdjęciem fani jak zwykle nie zawiedli i ochoczo komentowali stare zdjęcie. Niektóre z rówieśniczek Marty wspominały modę z tamtych lat oraz fryzury i makijaże. "Miałam identyczną sukienkę rocznik 84’ studniówka w Połczynie-Zdroju" - napisała jedna z fanek gwiazdy.

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w drugiej ciąży

Marta Żmuda-Trzebiatowska mimo drugiej ciąży nie rezygnuje z pracy. Chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z rozmaitych spotkań czy planu "Na dobre i na złe". Gwiazda łączy obowiązki zawodowe z rolą mamy. Aktorka i jej mąż Kamil Kula wspólnie wychowują synka Bruna.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW