Zamknij

Marta Żmuda Trzebiatowska potwierdziła narodziny drugiego dziecka. "Skarbie mój, klejnocie" [FOTO]

Maciej Friedrich
25.05.2020 09:43
Marta Żmuda Trzebiatowska potwierdziła narodziny drugiego dziecka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Marta Żmuda Trzebiatowska po raz drugi została mamą. Aktorka we wzruszający sposób potwierdziła doniesienia o narodzinach kolejnego dziecka za pośrednictwem mediów społecznościowych. Fani nie kryli zachwytu nad formą, jaką wybrała. 

Marta Żmuda Trzebiatowska to popularna polska aktorka, którą mogliśmy oglądać w wielu filmach i serialach. Na swoim koncie ma między innymi role w "Magdzie M." i "Teraz, albo nigdy!", za którą odebrała statuetkę Telekamery. Popularność przyniosły jej kreacje w komediach "Nie kłam, kochanie", "Ciacho". W 2019 roku mogliśmy oglądać ją w głośnej "Mowie ptaków", za którą otrzymała nominację do statuetki Orła.

Prywatnie Marta od 2015 roku jest żoną aktoka Kamila Kuli. W 2017 roku na świat przyszedł ich syn Brunon. 22 maja 2020 roku pojawiła się informacja, że Żmuda Trzebiatowska po raz drugi została mamą. Informację podał portal Pudelek, jednak aktorka i jej mąż nie od razu potwierdzili medialne doniesienia. Jednak w niedzielę 24 maja na profilu gwiazdy na Instagramie pojawił się wpis, który rozwiewa wszelkie wątpliwości.

 Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu. Pokazała zdjęcie w naturalnym wydaniu

Marta Żmuda Trzebiatowska potwierdziła narodziny drugiego dziecka

Marta Żmuda Trzebiatowska postanowiła podzielić się z fanami radosną nowiną w oryginalny sposób. Na profilu aktorki na Instagramie zamieściła wiersz "Mama" autorstwa H. Delforge oraz ilustrację z książki.

- Skarbie mój, klejnocie, mój cudzie. Pozostań w cieple, w twierdzi moich ramion. Choć przez kilka lat niech ci nie grozi ten świat. (...) Obiecuję na całe życie, że otworzę przed tobą ramiona, kiedy wyrządzisz sobie krzywdę. Rozproszę ból za dotknięciem magicznego buziaka. A potem posadzę cię z powrotem na siodełko. Wstawaj, dalej, szybciej niż wiatr - czytamy.

Aktorka wzruszyła fanów, informując, że to "najpiękniejsza i najtrudniejsza rola", z jaką przyszło jej się zmierzyć. Pod postem pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami.

- Gratuluje!! Witaj na świecie maluszku! - napisała Weronika Rosati.

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

RadioZET.pl/MF