Zamknij

Marta Żmuda-Trzebiatowska świętuje 5. rocznicę ślubu. Podarowała ukochanemu nietypowy prezent

28.09.2020 10:46
Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula
fot. Adam Jankowski/ Reporter/East News

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula świętują 5. rocznicę ślubu. Na Instagramie gwiazda opublikowała wspólne zdjęcie z ukochanym, któremu podarowała oryginalny prezent.

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula są już pięć lat po ślubie. Aktorska para doczekała się dwójki dzieci: syna i córeczki, która przyszła na świat na początku czerwca tego roku. Z okazji rocznicy ślubu aktorka opublikowała wspólne zdjęcie z mężem, któremu podarowała oryginalny prezent w postaci oscarowej statuetki. Znalazł się na niej napis "5 rocznica ślubu".

Gwiazda i jej mąż chronią prywatności, dlatego zamiast osobistych życzeń, pod zdjęciem znalazł się jedynie podpis: "And the Oscar goes to..." Kamil Kula odwdzięczył się żonie tym samym i również na jego profilu nie zabrakło identycznego zdjęcia. "No to high five Żono" - napisał.

Marta Żmuda-Trzebiatowska świętuje 5. rocznicę ślubu. Podarowała mężowi oryginalny prezent [FOTO]

Pod fotografiami nie zabrakło oczywiście gratulacji i ciepłych słów dla zakochanych.

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula poznali się w 2013 roku w Teatrze Kwadrat, w którym razem grali. 26 września 2015 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Marta i Kamil starają się jednak mocno chronić swoją prywatność. Na Instagramie rzadko publikują wspólne zdjęcia i opowiadają o swoim życiu. Para nie pokazuje też swoich dzieci w mediach społecznościowych.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl