Zamknij

Żmuda Trzebiatowska po porodzie. Jak wygląda młoda mama?

Redakcja
29.09.2017 08:42
Żmuda Trzebiatowska po porodzie. Jak wygląda młoda mama?
fot. Instagram

Marta Żmuda Trzebiatowska 25 września została szczęśliwą mamą. Jeśli wierzyć mediom, urodziła chłopczyka o pięknym imieniu Bruno.

Wydawało się, że po porodzie piękna aktorka zrobi sobie przerwę od mediów, a jednak – zaledwie trzy dni później Żmuda wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym pozuje z zestawem do pozyskania krwi pępowinowej.

Aktorka w ten sposób chciała nakłonić kobiety do zabezpieczenia krwi z pępowiny dziecka w Polskim Banku Komórek Macierzystych.

- Za bardzo nie lubię za dużo mówić o tym co prywatne, ale z drugiej strony są idee, projekty, działania, które koniecznie trzeba wspierać. Zdrowie i życie to dla mnie wartości bezcenne. Każda mama pragnie, aby jej dziecko było szczęśliwe i uśmiechnięte, dlatego gorąco polecam Wam rozważenie pobrania i bankowania krwi pępowinowej. Ja się zdecydowałam i zabezpieczyłam krew w Polskim Banku Komórek Macierzystych, z nadzieją, że nigdy nie będziemy zmuszeni z niej skorzystać. To zwyczajnie w świecie daje mi poczucie bezpieczeństwa na przyszłość  – napisała gwiazda.

Zrzut ekranu 2017-09-29 o 08.40.29

Wcześniej ideę pobierania krwi z pępowiny wsparła także Natalia Siwiec.

RadioZET.pl/SI