Zamknij

Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła. Gwiazda i jej mąż Kamil Kula po raz drugi zostali rodzicami

Sylwia Wamej
22.05.2020 17:32
Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła. Gwiazda i jej mąż Kamil Kula po raz drugi zostali rodzicami
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Marta Żmuda-Trzebiatowska została mamą. Jak donosi serwis Pudelek.pl gwiazda i jej mąż - Kamil Kula po raz drugi zostali rodzicami. Fotoreporterzy przyłapali aktorkę i jej ukochanego, wychodzących ze szpitala z maleństwem w nosidełku. Świeżo upieczeni rodzice na razie nie potwierdzili tej informacji.

Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła. Gwiazda po raz drugi została mamą

Marta Żmuda-Trzebiatowska po raz drugi została mamą. Fotoreporterzy uchwycili aktorkę i jej ukochanego - Kamila Kulę wychodzących ze szpitala z noworodkiem w nosidełku. Świeżo upieczeni rodzice na razie nie potwierdzili tych doniesień.

Marta Żmuda Trzebiatowska bardzo chroni swoje życie prywatne. W przeciwieństwie do innych gwiazd aktorka nie lansowała ciąży na Instagramie. Swoje zdjęcia publikowała w taki sposób, aby nie było widać zaokrąglonych kształtów.

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula: Gdzie się poznali?

W mediach społecznościowych fani pięknej aktorki nie zobaczą też starszego dziecka Marty - synka Bruna, który przyszedł na świat w 2017 roku. Marta Żmuda-Trzebiatowska we wrześniu 2015 roku wyszła za mąż za aktora - Kamila Kulę, którego poznała w Teatrze Kwadrat w 2013 roku. Wcześniej aktorka przez wiele lat związana była z tancerzem - Adamem Królem. Z kolei Kamil Kula spotykał się wcześniej z aktorką Anną Karczmarczyk.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/Pudelek.pl/SW