Zamknij

Marta Żmuda-Trzebiatowska planuje duże zmiany. Zwróciła się do fanów. "Rewolucja nadchodzi" [FOTO]

Maciej Friedrich
14.02.2020 14:55
Marta Żmuda-Trzebiatowska planuje duże zmiany. Zwróciła się do fanów. "Rewolucja nadchodzi" [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Marta Żmuda-Trzebiatowska na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych, czym zaniepokoiła swoich wiernych fanów. Aktorka opublikowała wpis na Instagramie, w którym zapowiada powrót i duże zmiany w życiu zawodowym.

Marta Żmuda-Trzebiatowska to popularna aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Widzowie doskonale kojarzą ją między innymi z ról w "Nie kłam, kochanie" i "Mowie ptaków", za którą otrzymała nominację do statuetki Orła dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Od 2018 roku możemy oglądać ją w serialu "Na dobre i na złe" jako doktor Hannę Sikorę.

Prywatnie Marta związana jest z aktorem Kamilem Kulą. Para pobrała się w 2015 rokiem, a dwa lata później na świat przyszedł jej syn Bruno. W grudniu 2019 roku ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka i znacznie ograniczyła aktywność w mediach społecznościowych.

 Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała ciążowy brzuszek. Fani zachwyceni

Marta Żmuda-Trzebiatowska zapowiedziała rewolucję. W jej życiu zawodowym zapowiadają się zmiany

W czwartek 13 lutego na profilu Marty Żmudy-Trzebiatowskiej na Instagramie pojawił się nowy wpis, w którym aktorka wyjaśniła, dlaczego na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych. Zdradziła także, że w jej życiu zawodowym szykują się zmiany.

- Kochani, chwilę mnie tu nie było... ale moja odporność w tym sezonie pozostawia wiele do życzenia... i musiałam po prostu odpocząć. Totalny reset i detoks od maili, telefonów, Facebooka i Instagrama zawsze mi dobrze robi. Na szczęście już wróciłam do pełni sił. (...)  już nie mogę się doczekać na nowe, które przede mną w życiu zawodowym.

Marta zdradziła, że do zmian popchnęły ją wydarzenia ostatnich dni. Nie zdradziła, o co dokładnie chodzi, ale zapowiada prawdziwą rewolucję.

- Wydarzenia ostatnich dni, mimo że ciut opadłam z sił, dały mi dużo powodów do radości, ale i natchnęły mnie do zmian, (...)  Rewolucja nadchodzi. Wiem, że to, co piszę, może wydawać się Wam na razie dość enigmatyczne, tak, nie mogę jeszcze jasno opowiedzieć Wam, na czym owa rewolucja u mnie będzie polegać (...), myślałam o niej od dawna i czuję, że to jest ten moment - czytamy.

Miejmy nadzieję, że aktorka jak najszybciej zdradzi więcej szczegółów.

RadioZET.pl/MF