Zamknij

Marta Żmuda Trzebiatowska zmieniła fryzurę. Fani: "Jak mała dziewczynka" [FOTO]

22.01.2021 15:49
Marta Żmuda Trzebiatowska
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Marta Żmuda Trzebiatowska zaskoczyła internautów śmiałą metamorfozą. Aktorka wybrała się do fryzjera i postawiła na całkowitą odmianę wizerunku. Jak zareagowali fani?

Marta Żmuda Trzebiatowska to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Gwiazda od początku kariery rzadko zmienia swój wygląd. Choć czasem zdarzało jej się eksperymentować z fryzurami, były to drobne zmiany, takie jak rozjaśnianie koloru czy lekkie podcięcie. Tym razem zdecydowała się na bardziej śmiały krok. Aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z salonu fryzjerskiego, prezentując nową, odświeżoną fryzurę. Internautom bardzo spodobała się jej metamorfoza.

Zobacz także: Marta Żmuda-Trzebiatowska świętuje 5. rocznicę ślubu. Podarowała ukochanemu nietypowy prezent

Marta Żmuda Trzebiatowska ma grzywkę [FOTO]

Marta Żmuda Trzebiatowska wybrała się na metamorfozę do zaprzyjaźnionego fryzjera. Aktorka delikatnie zmieniła kolor włosów oraz zdecydowała się na grzywkę.

- Spotkania i zmiany to to, co lubię w moim zawodzie najbardziej. Z Piotrem znamy się od... chyba od zawsze... W każdym razie długo. W tym samym czasie startowaliśmy w naszych zawodach i choć potem często się mijaliśmy, to nasze drogi wciąż się krzyżują... - napisała aktorka pod zdjęciem.

Internautom bardzo spodobała się przemiana ich ulubionej aktorki. W komentarzach komplementują jej wygląd i żartują, że z taką grzywką wygląda jak mała dziewczynka.

- Ale uroczo z grzywką!

- Jak mała dziewczynka.

- Piękne zmiany.

- Ale ślicznie, naprawdę ci pasuje Marto - piszą fani.

Wam też się podoba?