Zamknij

Marta Żmuda Trzebiatowska drastycznie zmieniła wygląd. Fani podzieleni [FOTO]

27.07.2020 20:29
Marta Żmuda Trzebiatowska została blondynką
fot. TRICOLORS/East News

Marta Żmuda Trzebiatowska postanowiła pochwalić się efektami metamorfozy. Aktorka zmieniła kolor włosów, co nie spodobało się części jej wielbicieli. Pod zdjęciem gwiazdy rozgorzała dyskusja dotycząca jej wyglądu. Czy rzeczywiście przesadziła ze zmianą?

Marta Żmuda Trzebiatowska to popularna polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Aktorską karierę rozpoczęła od ról w serialach, mogliśmy oglądać ją między innymi w "Domu spokojnej starości" i "Dwóch stronach medalu". Popularność przyniosła jej kreacja Jagody w "Magdzie M.", ale największą sympatię widzów zyskała jako główna bohaterka "Teraz albo nigdy!", za rolę odebrała statuetkę Telekamery. W 2019 mogliśmy oglądać ją w świetnie przyjętej "Mowie ptaków" Xawerego Żuławskiego, za rolę w filmie otrzymała nominację do nagrody Orła dla najlepszej aktorki drugoplanowej.

Rok 2020 przyniósł Marcie ogromne szczęście w życiu osobistym. W maju aktorka po raz drugi została mamą, na świat przyszła jej córeczka. Gwiazda i jej mąż Kamil Kula w 2017 roku zostali rodzicami po raz pierwszy, wspólnie wychowują syna. Marta nie kryje ogromnej radości z macierzyństwa, którą dzieli się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Żmuda Trzebiatowska zachwyciła internautów między innymi zdjęciem świetnej figury po ciąży. Teraz postanowiła pokazać swoim wielbicielom efekty odważnej metamorfozy, jakiej się poddała.

 Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu. Pokazała zdjęcie w naturalnym wydaniu

Marta Żmuda Trzebiatowska została blondynką. Fani podzieleni

Na profilu Marty Żmudy Trzebiatowskiej pojawiło się nowe zdjęcie, na którym aktorka chwali się nowym kolorem włosów. Gwiazda postanowiła pożegnać charakterystyczny ciemniejszy odcień i zostać jasną blondynką.

- Jasno, jasno, coraz jaśniej - napisała przewrotnie Marta.

Pod fotografią pojawiły się liczne komentarze, wiele osób było zachwyconych nową odsłoną Żmudy Trzebiatowskiej. Zdaniem wielu internautów w blondzie wygląda pięknie, część fanów uznała, że niezależnie od koloru włosów zachwyca urodą. O dziwo znaleźli się również użytkownicy Instagrama, których zdaniem zmiana nie wyszła aktorce na dobre.

- Nie, ciemne włosy podkreślały Twoją urodę, oczy, brwi. W jasnych giniesz. Jesteś przepiękną kobietą i nawet łysa byłabyś piękna, ale w ciemnych wyglądasz o niebo lepiej.

- Szczerze mówiąc wolę Panią w ciemnym wydaniu - czytamy.

A w jakim wydaniu wam bardziej podoba się Marta Żmuda Trzebiatowska?