Zamknij

Martyna Gliwińska eksponuje coraz większy ciążowy brzuszek. Wygląda kwitnąco

Sylwia Wamej
30.01.2020 16:34
Martyna Gliwińska
fot. Viphoto/ East News

Martyna Gliwińska coraz chętniej eksponuje ciążowy brzuszek. Była partnerka Jarosława Bieniuka, która spodziewa się z nim dziecka, pokazała na Instagramie całkiem spory ciążowy brzuszek.

Martyna Gliwińska eksponuje ciążowy brzuszek

Martyna Gliwińska zostanie niebawem po raz pierwszy mamą. Była partnerka Jarosława Bieniuka, która będzie miała z nim dziecko, coraz chętniej publikuje zdjęcia ciążowego brzuszka. Gliwińska jest już w 34. tygodniu ciąży. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym widać, że do rozwiązania zostało już niewiele czasu.  "Pani Piękny Brzuszek" - piszą w komentarzach internauci.

Martyna Gliwińska będzie miała dziecko z Jarosławem Bieniukiem

Martyna Gliwińska weszła do świata show-biznesu dzięki związkowi z Jarosławem Bieniukiem. W mediach jakiś czas temu mówiło się, że para rozstała się. Teraz ciężko stwierdzić, jakie relacje mają ze sobą Gliwińska i Bieniuk. Ponoć, gdy Bieniuk dowiedział się, że zostanie ojcem, nie zareagował na tę wiadomość optymistycznie. Mimo niejasnej sytuacji z ojcem swojego dziecka Martyna Gliwińska stara się cieszyć błogosławionym stanem. Trzeba przyznać, że w ciąży wygląda kwitnąco.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW