Zamknij

Martyna Gliwińska pochwaliła się brzuchem. Dziecko Bieniuka przyjdzie na świat już niedługo

Patrycja Chudolińska
14.01.2020 14:14
Martyna Gliwińska
fot. Instagram/martyna.gliwinska

Martyna Gliwińska jesienią 2019 roku zdradziła, że jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem. Już niedługo na świecie pojawi się ich pierwsze wspólne dziecko. Przyszła mama pokazała ostatnio, jak duży jest jej brzuch.

Martyna Gliwińska pokazała zdjęcie brzucha

Martyna Gliwińska już niedługo powita na świecie swoje dziecko. Informację o ciąży przekazała w mediach w listopadzie 2019 roku. Zdradziła wówczas, że jej relacje z ojcem pociechy - piłkarzem Jarosławem Bieniukiem - nie są najlepsze.

- Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy - komentował sytuację w rozmowie z "Jastrząb Postem" Jarosław Bieniuk.

Nie wiadomo, czy od tego momentu relacje przyszłych rodziców uległy poprawie. Nie pokazują się razem w mediach społecznościowych, ani nie komentują powstających plotek. Ciążowy brzuszek Gliwińskiej staje się jednak coraz bardziej widoczny, a kobieta chętnie prezentuje go na zdjęciach na Instagramie.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk spodziewają się dziecka

Niedawno Martyna Gliwińska pokazała świąteczne zdjęcie w czarnej sukience, która podkreśliła jej spory brzuszek. Dziecko prawdopodobnie przyjdzie na świat wiosną tego roku.

- Kolacja wigilijna jak widać była u mnie suta. Wesołych świąt - zażartowała Martyna w opisie.

Ostatnio na profilu Gliwińskiej pojawiło się kolejne zdjęcie. Jak widać poniżej, ciążowych krągłości nie ukryje już nawet gruby płaszcz. Obserwatorzy profilu na Instagramie życzą przyszłej mamie szczęśliwego rozwiązania.

- Najpiękniejszy czas przed Panią! Gratulacje i dużo zdrówka dla was.

- Wyglądasz zawsze cudownie! Szczęście, że masz tak oddanych przyjaciół. Miej zawsze uśmiechnięte serce i szczęśliwą duszę. Wkrótce będzie jeszcze cudowniej.

- Dużo sił na nadchodzący czas i szczęśliwego rozwiązania.

Podoba wam się to zdjęcie?

RadioZET.pl/PCh