Zamknij

Martyna Gliwińska pokazała sylwetkę po ciąży. Internauci nie dowierzają: "Figura marzenie"

Patrycja Chudolińska
29.04.2020 12:55
Martyna Gliwińska
fot. Instagram/@martyna.gliwinska

Martyna Gliwińska kilka tygodni temu powitała na świecie swojego syna, Kazimierza. Teraz postanowiła pochwalić się figurą po ciąży. Internauci nie mogą uwierzyć, że tak szybko wróciła do szczupłej sylwetki.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk zostali rodzicami. Była partnerka piłkarza niedawno urodziła swojego pierwszego syna, Kazimierza. Choć jej relacja z ojcem dziecka była dość burzliwa, ostatecznie udało im się dojść do zgody i Bieniuk, wraz z dziećmi z poprzedniego związku z Anną Przybylską, spotkali się z nowym członkiem rodziny.

Martyna Gliwińska często publikuje zdjęcia maluszka na swoim Instagramie. Widać, że projektantka wnętrz spełnia się także w roli mamy. Choć od porodu minął niecały miesiąc, Martyna postanowiła pochwalić się swoją figurą po ciąży. Okazuje się, że świeżo upieczona mama bardzo szybko wróciła do dawnej formy.

Martyna Gliwińska pokazała swoją figurę. Fani zachwyceni

Martyna Gliwińska wcześniej mogła cieszyć się nienaganną figurą. Choć jej ciążowy brzuszek był dość spory, powrót do poprzedniej formy zajął jej zaledwie miesiąc. Na najnowszym zdjęciu zaprezentowała bardzo szczupłe nogi oraz płaski brzuch.

- I'm bringing sexy back - dodała w opisie, co można przetłumaczyć na "wracam do bycia sexy".

Internauci są pod wrażeniem metamorfozy Gliwińskiej. W komentarzach nie brak komplementów od zachwyconych fanek.

- Jaka zgrabna!

- Moja chudzinka! Sztuka w miesiąc po ciąży tak wyglądać.

- Figura marzenie z nogami do księżyca. Jakbym nie wiedziała, to bym w życiu nie powiedziała, że dopiero co po porodzie. Jest moc Pani Martyno.

- Mega wyglądasz.

RadioZET.pl/PCh