Zamknij

Martyna Gliwińska pokazała syna. Tak wygląda najmłodsze dziecko Jarosława Bieniuka [FOTO]

Judyta Wanicka
07.04.2020 18:48
Martyna Gliwińska
fot. Instagram:@martyna.gliwinska

Martyna Gliwińska pokazała zdjęcie syna Kazika. Chłopiec jest owocem związku projektantki z Jarosławem Bieniukiem, partnerem zmarłej Anny Przybylskiej. 

Martyna Gliwińska pokazała syna Jarosława Bieniuka

Martyna Gliwińska w połowie marca po raz pierwszy została mamą. Partnerka Jarosława Bieniuka urodziła syna, któremu nadała imię Kazimierz. Chłopczyk właśnie został oficjalnie przedstawiony na Instagramie. Martyna Gliwińska opublikowała zabawne zdjęcie, na którym parodiuje minę śpiącego syna. 

Teraz ja to ja i On, Kazik. Miłość mojego życia. Nadzieja na dobre dziś i jutro. Dobraliśmy się idealnie. #dzieckowczasachzarazy - napisała.

Kim jest Martyna Gliwińska?

Martyna Gliwińska jest byłą partnerką Jarosława Bieniuka, wdowca po aktorce Annie Przybylskiej. Para ma za sobą serię burzliwych rozstań i powrotów. Obecnie nie wiadomo, jak układają się ich stosunki. Gdy Martyna była w ciąży, twierdziła, że będzie samotną mamą. 

Martyna Gliwińska twierdzi, że Jarosław Bieniuk nie cieszy się z dziecka

Martyna Gliwińska pochodzi z Gdyni. Studiowała na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego ASP w Warszawie oraz design we Florencji. Obecnie pracuje jako projektantka wnętrz. Pasjonuje się również modą i tworzy bloga.

Gliwińska i Bieniuk zaczęli się spotykać półtora roku po śmierci Anny Przybylskiej. Od początku ich związek był obarczony olbrzymią presją otoczenia. Martyna musiała znosić liczne porównania do sławnej aktorki i nierzadko wynikający z tego hejt. Choć rodzina Anny mocno kibicowała Jarosławowi Bieniukowi i jego nowej miłości, związek rozpadł się pod koniec 2017 roku. 

W wywiadach stylistka nie szczędziła byłemu partnerowi gorzkich słów. 

Tak naprawdę nasze drogi rozeszły się już dawno. Jarosław nie spełniał moich oczekiwań jako człowiek i partner. Szczegóły pragnę zostawić dla siebie z czystego szacunku do naszej relacji i dla dzieci - mówiła "Super Expressowi" Gliwińska.

Mimo to była partnerka Bieniuka okazała mu wsparcie, gdy został on oskarżony o brutalny gwałt. Jesienią zeszłego roku niespodziewanie okazało się, że była para spodziewa się dziecka. Z medialnych wypowiedzi Gliwińskiej wynikało, że Bieniuk nie jest zadowolony z takiego obrotu spraw i raczej nie będzie uczestniczył w wychowaniu dziecka. 

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw