Zamknij

Martyna Gliwińska w ciąży z Jarosławem Bieniukiem. Pokazała brzuszek, jest już spory [FOTO]

Patrycja Chudolińska
23.12.2019 15:20
Martyna Gliwińska
fot. Instagram/martyna.gliwinska

Martyna Gliwińska spodziewa się dziecka z Jarosławem Bieniukiem. Kobieta przez długi czas nie pokazywała ciążowego brzuszka, teraz jednak postanowiła zrobić wyjątek.

Martyna Gliwińska jest w ciąży z Bieniukiem

Martyna Gliwińska jest w ciąży. Czwarte dziecko Jarosława Bieniuka przyjdzie na świat już niedługo. Para przez długi czas ukrywała wyjątkowy stan Gliwińskiej. Dopiero w listopadzie kobieta zdecydowała się opowiedzieć o całej sytuacji w mediach. Zarzuciła piłkarzowi, że ten nie chce kolejnego dziecka, a choć on sam początkowo był zdziwiony jej wyznaniem, szybko przyznał, że "sytuacja jest skomplikowana".

Głos w sprawie zabrali wówczas również bliscy Anny Przybylskiej, byłej partnerki Bieniuka. Mama i siostra zmarłej aktorki wyraziły głęboką nadzieję, że przyszli rodzice dojdą do zgody.

Martyna Gliwińska pokazała brzuszek na Instagramie

Po medialnej sensacji Martyna Gliwińska postanowiła usunąć się w cień, aby nie narażać prywatności jej i nienarodzonego dziecka. Ukrywała również brzuszek - ciążowe krągłości zakrywała szerokimi swetrami i grubymi kurtkami.

Nic dziwnego, że fanów Gliwińskiej zaskoczyła ostatnia publikacja na jej InstaStory. Przyszła mama pokazała, jak dba o formę w czasie ciąży. Na nagraniu z bieżni widzimy, jak duży jest już jej brzuch.

Martyna Gliwińska
fot. instagram/martyna.gliwinska

Widać, że ciąża służy Martynie Gliwińskiej i nie musi ona w jej trakcie rezygnować z aktywności fizycznej. Myślicie, że teraz częściej będzie pokazywała tego typu zdjęcia?

RadioZET.pl/PCh