Zamknij

Martyna Kubacka nie żyje. Uczestniczka programu "Druga twarz" na TTV miała 21 lat

06.07.2020 10:40
TTV Druga twarz Martyna Kubacka
fot. Instagram/@hvdr0makeup

Nie żyje uczestniczka programu TTV "Druga twarz" Martyna Kubacka. Wiadomość o śmierci 21-latki przekazano na jej profilu w mediach społecznościowych.

Martyna Kubacka nie żyje. Uczestniczka programu TTV "Druga twarz" miała zaledwie 21 lat. Informacja o nagłej śmierci dziewczyny pojawiła się na jej profilu na Facebooku w piątek 3 lipca. "Martynka dzisiaj odeszła z tego świata. Proszę o modlitwę za jej duszę" - przekazali bliscy w mediach społecznościowych. Oficjalna przyczyna śmierci nie została podana, jednak pojawiły się doniesienia, że Martyna zmarła z powodu zapaści serca. Była reanimowana przez ponad 40 minut.

To kolejna osoba znana z programów TTV, która zmarła w ostatnim czasie. Niedawno głośno było o śmierci bohatera programu "Rinke. Za zamkniętymi drzwiami". Zmarłego seniora pożegnał prowadzący show Rinke Rooyens. W tragicznych okolicznościach zmarł także uczestnik programu "Dżentelmeni i wieśniacy". 40-letni Jarosław najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.

Zobacz także: Nie żyje bohater show TTV "Dżentelmeni i wieśniacy"

Martyna Kubacka z programu "Druga twarz" nie żyje

Martyna Kubacka wzięła udział w programie "Druga twarz" prowadzonym przez Karolinę Gilon, aby zmienić swój wizerunek. Nietypowy styl dziewczyny nie podobał się jej babci. Martyna lubiła ciekawe charakteryzacje, kolorowe włosy oraz wyrazisty makijaż. Jej pasją były metamorfozy, a efektami przemian dzieliła się na Instagramie. W programie TTV specjaliści zaproponowali jej mocną zmianę, jednak Martyna nie była przekonana i ostatecznie wróciła do dawnego wizerunku.

Przyjaciele i fani 21-latki składają kondolencje jej rodzinie oraz bliskim.