Zamknij

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski założyli zespół. Pierwszy singiel podbija sieć [WIDEO]

Judyta Wanicka
25.03.2020 10:10
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski
fot. Instagram:@martyna.world

Martyna Wojciechowska opublikowała zabawne wideo, które nagrała razem z Przemysławem Kossakowskim i córką Marysią. Filmik zapowiada debiutancki singiel ich domowego zespołu.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, podobnie jak większość gwiazd, schronili się w domu przed rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa. Aby się nie nudzić, wymyślili sobie ciekawe zajęcie - założyli zespół i zaczęli muzykować na domowych sprzętach. W kapeli gra również córka Martyny Wojciechowskiej, Marysia. Pierwsze wideo kapeli trafiło na Instagram i z miejsca podbiło serca fanów. Zapowiada się nowy challenge na Instagramie. 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nagrali zabawne wideo

Wideo Martyna Wojciechowskiej i jej narzeczonego powstało w ramach odrabiania pracy domowej z muzyki 12-letniej Marysi. Rodzina chwyciła za oryginalne "instrumenty" i nagrała rytmiczny kawałek.

Największe światowe firmy powstawały w garażach, dzisiaj są liderami na rynku... My zaczynamy w salonie i jako ZESPÓŁ liczymy na podobny rozwój sytuacji. Tymczasem próby do nagrań naszego PIERWSZEGO SINGLA! Jak się podoba?! Przyszlibyście na koncert? - zapytała fanów Martyna. 

A to wszystko oczywiście w ramach #MARTYNACHALLENGE i przy okazji odrabiania zadania domowego Mani z muzyki - wyjaśniła podróżniczka i zaprosiła do wzięcia udziału w jej wyzwaniu. 

Zagłosuj

Lubisz instagramowe wyzwania?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw